• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muratpaşa Kaleli Metal Hurda

Adres :

Tarım Mahallesi 9 Eylül Caddesi No: 2 Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bayram Ağünlü

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 498 12 02

Muratpaşa Kaleli Metal Hurda ismiyle alanında uzmanlaşan kuruluşumuz birmilyonnokta.com üyesidir. Hurdacılık mesleğini özümseyerek çevreye faydalı bir sektörde hizmet etmenin aynı zamanda geleceğimizi şekillendirmenin gururunu yaşıyoruz. Firmamızda çalışan ekip arkadaşlarımız yenilikçi bakış açısıyla katkı sağlamakta, büyüme hedeflerimizi gerçekleştirmek için her gün özveri ile sizlere hizmet sunmaktadır.

Geçmişten günümüze kadar birden çok şekilde karşılaştığınız hurdacılık, çevresel koşulların iyileştirilmesi için topluma önemli katkıları bulunan kuruluşlardır. Sanayi sektörünün gelişimi ile kurulan çeşitli fabrikaların hammaddelerinin bir kısmı hurdaya çıkmaktadır. Bu hurdaların demir, bakır, alüminyum, krom gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Hurda kelime manasıyla onarılamaz maddelerdir. Ancak bu maddeler geri dönüştürülerek çeşitli amaçlar için kullanılabilir. Tabi ki fabrikaların yılda oluşturdukları az sayıdaki hammaddelerini kendilerinin geri dönüştürmesi pek olağan değildir. Tam da bu noktada hurdacılık sektörü devreye girmektedir. Siz değerli müşterilerimizin metal hurdaları için ihtiyaç duyduğu hizmeti sizlere uzun yılladır sunmaktayız. Tedarik zincirinizin sağlamlığı sektördeki gücünüzü yansıttığının bilincinde olarak tedarik zincirinizde uzun yıllar birlikteliğimizi sürdürme isteğindeyiz.

Antalya hurda sektöründe faaliyet gösteren firmamız uzman kadromuzla çeşitli fabrikaların hammaddelerini değerinde alarak geri dönüşümünü sağlamaktadır. Geri dönüşüm sektörü ile içli dışlı olan hurdacılık sektörü birbirlerini desteklemektedir. Firmamızda kullandığımız donanımlar ile çalışanlarımızın iş güvenliği konusunda gerekli özeni göstermekteyiz. Metal hurdalarda oluşabilecek paslanma, yıpranma gibi durumlarda iş eldivenleriyle çeşitli hastalıklardan korurken, fiziksel ağırlıkları ile insan gücünün kaldıramayacağı durumlar için iş makinelerinin kullanılmasıyla ergonomik açıdan çalışanlarımızın sağlığına önem vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR