• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Muşmula

Adres :

Yeşilvadi Mah. Yeşilvadi Cad. No: 30/a İstanbul » Şile

Sektör :

Yetkili Kişi :

Oğuzhan Mert - Batuhan Mert

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 780 15 73

Muşmula Restoran markamız, kendi sektöründe lider ve öncü oluşumlar arasında yer almakta ve söz konusu birmilyonnokta.com web sitesi üyesi olarak hizmetlerine devam etmektedir. Kendi alanında en çok tercih edilen işletmeler arasında yer alan markamız, İstanbul Şile restoran kafe sektörü içerisinde oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde çalışmalarıyla tanınmaktadır. Serpme kahvaltı hizmetleri alanında oldukça uygun fiyat skalası ile dikkat çekmekte olan işletmemiz, oldukça zengin ve direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla da öne çıkmaktadır.

Genel kafe restoran hizmetleri, serpme kahvaltı hizmeti ve köy kahvaltısı ürünleri ile sektöründe lider ve öncü düzeyde işletmeler arasında yer alan Muşmula Restoran işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetini de her şeyin üzerinde tutmaktadır. Oldukça lezzetli köy kahvaltısı hizmetleri ve en üst düzey hizmet kalite standartları ile tanınmakta olan firmamız, oldukça zengin ve geniş içerikli hizmet portföyünü de marka bünyesinde ihtiva etmektedir.

Profesyonel düzeyde çalışmaları ve doğrudan hizmet odaklı işletme düsturu ile öne çıkmakta olan Muşmula Restoran markamız, kendi sektöründe örnek marka imajıyla da tanınmaktadır. Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli marka web sitesine de sahip olan işletmemiz, oldukça geniş bir hizmet skalasını da firma bünyesinde barındırmaktadır. Gün içerisinde firmamızın oldukça makul fiyatlı hizmet seçeneklerine; işletme internet sitemiz, GSM telefon numaramız veya İstanbul ili Şile merkez şubemiz aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR