• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Mutlu Pide Kebap Lahmacun

Adres :

Kültür Mah. Ulusoy Cad. No: 21/a Antalya » Kepez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Mutlu

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 648 86 07

Mutlu Pide Kebap Lahmacun Salonu Antalya’da restaurant sektöründe hizmet veren, birmilyonnokta.com üyesi olan firmalardan biridir. Hepimizin acıktığımızda canımızın çektiği birçok yemek vardır, her yemeğin de kendine göre lezzet püf noktaları vardır. Bu püf noktaları yıllar içerisinde deneyimlemek müşterilere en iyi lezzetleri sunmayı ve devamında başarıyı getiriyor. Kaliteli, doyurucu, hızlı ve uygun fiyatlı olarak sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

Sunum, servis hızı, ilgi, hijyen, lezzet, ürün çeşitliliği, hatasız sipariş gibi birçok ayrıntıya dikkat ettiğimizi ve özen gösterdiğimizi bilmenizi isteriz. Antalya restaurant sektöründe bilinen başarı seviyemizden memnunuz ve daha iyisi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kaliteli et ürünlerimizle ve taze sebzelerimizle hazırlamış olduğumuz pide, lahmacun ve kebaplarımızın tadına bakmanızı kesinlikle tavsiye ediyoruz ve sabırsızlıkla sizleri bekliyoruz. Restaurantımızda taze ve günlük hamur kullanıyoruz. Hijyenik ve temiz bir ortamda yapılan yemeklerimizi sizlere yine aynı hassasiyetle steril bir ortamda sunmaktayız.

İşinin ehli ustalarımızın siparişe özel olarak hazırladığı bol malzemeli pidelerimizi en uygun fiyatla sunuyoruz. Günün yorgunluğunu sevdikleriniz ile huzurla geçirebileceğiniz bir ortam veya arkadaş buluşmalarında lezzetli bir restaurant arayışındaysanız bizi tercih edebilirsiniz. Çeşitli lezzetlerimizle evlerinizde buluşmak isterseniz paket servis hizmetimiz de mevcuttur, siparişlerinizi hızlı ve sıcak bir şekilde zamanında evlerinize hemen teslim edebiliriz. Fiyat performans açısından oldukça uygun fiyata lezzetli ürünlerimizi deneyebilirsiniz. Sizlere tüm hizmetlerimizden ve lezzetlerimizden memnun olma güvencesi veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR