• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nazar Pide & Kebap

Adres :

Karaçulha Mah. Atatürk Bulvarı No: 141/a ( İş Bankası Karşısı ) Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Aydın

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (530) 414 48 03

Whatsapp 2:

0 (538) 811 75 34

Nazar Pide & Kebap markamız, kendi sektöründe lider ve öncü düzeyde markalar arasında yer almakta ve söz konusu hizmetlerini de birmilyonnokta.com internet web sitesi üyesi olarak sürdürmektedir. Pek değerli müşterilerinin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmakta olan Nazar Pide & Kebap markamız, oldukça donanımlı ve zengin içerikli hizmet portföyüne de sahiptir. Özellikle pide ve kebap restoran hizmetleri alanında oldukça nitelikli ve yetkin düzeyde çalışmaları ile tanınmakta olan işletmemiz, kendi alanında yüksek deneyim ve tecrübe sahibi personel kadrosuna da sahip olması ile bilinmektedir.

Muğla Fethiye pide ve kebap restoran çalışmaları sektöründe oldukça nitelikli ve üst düzey kalitede hizmetleri ile öne çıkmakta olan Nazar Pide & Kebap firmamız; lahmacundan tavuk şişe, kaşarlı pideden sıcak çorbaya kadar oldukça zengin bir ürün portföyünü de işletme bünyesinde ihtiva etmektedir. Oldukça geniş içerikli hizmet portföyü ve direkt müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile öne çıkmakta olan işletmemiz, pek değerli müşterilerinin memnuniyetine de bir hayli önem vermektedir.

Oldukça donanımlı ve zengin bilgi içerikli firma web sitesi ve alo paket hizmetleri ile tanınmakta olan Nazar Pide & Kebap firmamıza; GSM telefon numaramız, marka web sitemiz veya Muğla ili Fethiye ilçe şubemiz aracılığıyla oldukça kolay ve hızlı bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz. Gün içerisinde restoranımızı ziyaret ederek çeşitli lezzetlerimizi de yerinde deneyimleme şansı elde edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR