• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Necatibey Kebap Çankaya

Adres :

Güvenevler Mahallesi Gülden Sokak No 2/a Ayrancı Ankara » Çankaya

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sevinç Başboğa

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (545) 937 57 51

Birmilyonnokta.com ailesinin kendine yepyeni bir üye edindiğini ve bu üyenin isminin de Necatibey Kebap Çankaya olduğunu söylemiş miydik? Ankara ilimizde kurulmuş olup halka kaliteli ve güvenilir bir yeme içme hizmeti sunmakta olan firmamız, müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir. Yeme içme sektörünün en çok tercih edilen ismi olarak firmamız, son derece özel menüsü, şık sunumu ve çalışanlarının azimli çalışma temposu ile hemen hemen her kesime hizmetini ulaştırmış bulunmaktadır. Müşterilerinin sağlığına son derece önem vermekte olan firmamız, her gün düzenli olarak mekân temizliğini yapmakta ve çalışanlarının kişisel bakımına da dikkat etmektedir. Tam da müşterisine ihtiyacı olan hizmeti sunan firmamız, kendini güncelleyerek geniş yelpazeli bir hizmet sunmaya da devam ediyor.

Ankara restoran, tam damak tadınıza göre üretimleri ve son derece hijyenik sunumları ile karşınızda. Bu sektörün en uygun fiyata hizmet veren tek firması olan firmamız, oldukça yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Geniş ve ferah mekânında müşterilerini ağırlayan firmamız, aynı zamanda sunumlarını sipariş üzerine evlerinize kadar da ulaştırmaktadır. Yani oturduğunuz yerden bizleri arayarak dilediğiniz yemeği sipariş edebilir ve evde lezzeti doruklarda yaşayabilirsiniz. Kaliteli ve güvenilir yeme içme hizmeti sunmakta olan firmamız, aileniz ve sevdikleriniz ile yapacağınız organizasyonlara da ev sahipliği yapmaktadır.

Tüm organizasyonlarınızda profesyonel bir şekilde sorumluluk alan ve hizmet vermekte olan firmamız, mekânını da organizasyonlara göre düzenlemektedir. Sosyal medya hesabımız üzerinden bizleri takip ederek mekânımıza ve hizmetlerimize ait görüntülere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra bizleri arayarak aileniz ve sevdikleriniz ile yemek yemek için rezervasyon oluşturabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR