• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nezih Pide Lahmacun Çorba Izgara ve Ev Yemekleri

Adres :

Ören Mahallesi İnönü Caddesi No: 234/f Muğla » Milas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ali Yavaş

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (555) 520 36 36

Nezih Pide Lahmacun Çorba Izgara ve Ev Yemekleri salonumuzla Muğla Milas’ta faaliyet gösteriyor, uzun yıllardır benzersiz çözümlerin adresi oluyoruz. Bizler yıllar önce büyük bir heyecanla yola koyulduk ve ülkemizin en özel, en güzel lezzetlerini Milas’ta hazırlamaya niyetlendik. Kısa sürede başarı basamaklarını tırmanarak Milas’ın en çok tercih edilen yeme, içme ve eğlence yeri haline geldik. Yine de bizler sizlerin hep daha iyiyi hak ettiğinizi; bizim de potansiyelimizin hep daha fazlası olduğunu bilerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Her güne aynı özveri ve aynı heyecanla başlıyoruz.

Muğla restaurant sektörünün örnek işletmelerinden birisi olarak tamamen doğal malzemeleri kullanarak deneyimli ustalarımız tarafından hazırlanan lezzetlerimizin hepsinin malzeme tedarikinden hazırlanış aşamasına ve servisine kadar hijyen olgusundan asla taviz vermiyoruz. Soğuk zincirin kırılmasına fırsat vermeden her biri marka, ulusla bazda tanınırlığı yüksek, güvenilir, sertifikalı malzemeleri ürünlerimize dahil ediyoruz. Et ve et mamullerimizin seçiminde ilk andan itibaren belirlediğimiz kalite standartlarımıza riayet ederek hem en lezzetli yiyeceklerin hem de en sağlıklı yiyeceklerin merkezi oluyoruz.

İşletme olarak sürekli değişen ve gelişen bir alanda görev yaptığımızın bilincindeyiz. Bu yüzden bizler de yenilikçi, kaliteli, güler yüzlü ve uygun fiyatlı hizmeti ilke ediniyoruz. En modern teknolojiler ışığında çalışmalarımızı devamlı güncelliyoruz. Aynı zamanda ürün gruplarımızı da genişleterek her damak zevkine uygun seçenekleri hazırlıyor, taptaze şekilde servis ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR