• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nezir Usta Döner Turgutreis

Adres :

Turgutreis Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No: 21 / A Bodrum / Muğla Muğla » Bodrum

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yüksel Çiğdem

E-Posta Adresi :

yukselcigdem@hotmail.com

Döneri usta ellerden yemenin mutluluğunu sizlere vermeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde bu yöresel lezzetimizi sizlere usta ellerden ikram etmenin ayrıcalığına sahip bir mekan olarak karşınıza çıkıyoruz. Sizlere sunduğumuz lezzetlerde iddialıyız ve haran kalacağınızı güvence ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde bölgemizde lezzetlerimizin farkıyla adımızdan çokça söz ettiriyoruz. Nezih mekanımızda güler yüzlü personelimizle sizlerin memnuniyeti adına üzerimize düşen her görevi yerine getiriyoruz. Bir fast food lokantası olmanın ötesinde hizmetlerimizle gönüllerinizi kazanıyoruz. Çevremizde son derece geniş bir müşteri kitlesine hitap eden bir lokanta olarak bizlere gösterdiğiniz ilgiyi en iyi şekilde karşılamaya çalışıyoruz.

Muğla fast food sektöründe bölgede verdiğimiz hizmetlerle farkımı ortaya koyuyoruz. Her daim en ideal şekilde sizlere sunduğumuz hizmetlerle yolumuzda emin adımlarla ilerliyoruz. Yıllardır sizleri yöresel lezzetimizle buluşturuyor ve önemli bir hizmeti ifa ediyoruz. Lokantamızda; pilav üstü, sade veya dürüm şeklinde tavuk ve et döner çeşitleri ve iskender ikramı yapılmaktadır. Bu lezzetleri iştahınızı kabartacak şık sunumlarla sizlere ikram ediyoruz.

Sizlere sunduğumuz lezzetleri bütçenize uygun fiyatlar ve sürekli devam eden kampanyalarla daha da ulaşılır kılıyoruz. Sizleri lezzetlerimizle daha kolay buluşturmak adına alo paket servisi hizmetleri sunmaktayız. Aradaki engelleri kaldırmak adına üzerimize düşen her görevi sonuna kadar yerine getiriyoruz. Yıllardır varlığımıza en büyük sebep olan sizlere her daim en iyi hizmetleri sunmanın gayreti ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR