• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nihat Rent A Car

Adres :

Öğretmenevleri Mahallesi Ordu Caddesi Hilmi Ayas Apt No: 74/a Şahinbey/gaziantep Gaziantep » Şahinbey

Sektör :

Yetkili Kişi :

Nihat Özdemir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

npsturizm@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 607 32 02

Whatsapp 2:

0 (530) 225 27 77

Whatsapp 3:

0 (535) 607 32 02

Whatsapp 4:

0 (530) 225 27 77

Günümüzde her sektöre olan ilgiden çok daha fazlasıyla karşılaşılan otomotiv sektöründe ilgi ve talebin hızla artması ile birlikte otomobil fiyatları ne yazık ki yüksek bir seyir izlemekte. Bu durum haliyle herkesi zorluyor ve sıkıntıya sokuyor. İşte bu sorunla karşı karşıya kaldığımızda imdadımıza oto kiralama (rent a car) seçeneği yetişiyor.

Gün içerisinde bizim için önemli olan birçok işimizi halletmede ve ulaşım, dağıtım, turistik geziler, iş seyahatleri ve daha birçok alanda bir otomobile ihtiyaç duyarız. İşte bizler de bu ihtiyaç ve beklentileriniz doğrultusunda Gaziantep rent a car sektöründe her zevke ve her bütçeye hitap eden, istediğiniz her ihtiyacınızı ayırabileceğiniz bütçe kadarıyla karşılayabilecek, deneyimli ve güler yüzlü kadrosuyla sizlerle en sağlıklı iletişimi kurabilecek firmamız sizleri bekliyor. Sizlerin beklentisi ve yönlendirmesi doğrultusunda çalışıyor, sizleri memnun edebilmek ve de sizlerden olumlu geri dönüşler alabilmek adına çabalıyoruz.

Firmamız olarak her zaman hedefimiz sizlere en uygun fiyatlarla, en geniş seçenekleri sunmak ve bu hizmetleri sunarken müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktır. Özellikle bulunduğumuz araç kiralama sektörü içerisinde sizlere en iyi hizmeti verdiğimize eminiz. Gelin, sizler de bu hizmetleri yakından görerek şahit olun, her biri birbirinden tecrübeli ve çalışkan çalışma arkadaşlarımız ile tanışarak aklınızdaki soru işaretlerine son verin. Bizler sizlere en iyi hizmeti sunmak için büyük bir heyecanla ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR