• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nisa Göktaş Döner & M.r Çiğköfte

Adres :

Döner : Dağlıoğlu Mah. 14130 Sok. No: 16/c -- M.r Çiğköfte : Mirza Çelebi Mah. Obalar Cad. 130/a Shell Petrol Karşısı Adana » Seyhan

Sektör :

Yetkili Kişi :

Orhan Tekin

E-Posta Adresi :

orhan.tekin0173@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (539) 401 72 36

Whatsapp 2:

0 (552) 303 73 30

Whatsapp 3:

0 (554) 178 73 30

Sürekli değişime uğrayan müşterilerimizin isteklerinin doğru bir şekilde belirlenmesi ve uygulanması ile ürünlerimizin kalitesinin devamlılığını sağlamaktayız. Ürün çeşitliliğimizi müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda sağlık koşullarının gerektirdiği ölçülere uyarak sağlamaktayız. Tedarikçilerimizi sürekli takip ederek doğabilecek herhangi bir sorunu ortadan kaldırmayı hedeflemekteyiz.

Adana restaurant sektöründe yeniliklere hep açık olarak çağımız gelişmelerini takip edip yenilikleri lezzetlerimize aktarmaktayız. Yeniliklerin öncüsü olarak hizmet verirken kalitemiz ve güvenimizden ödün vermeden yola devam ediyoruz. Kalite ve sağlık şartlarına gerek belgeler gerekse seminerler sayesinde kendimizi değişen zamana ve koşullara uyarak hizmet vermekteyiz.

Koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutar, gelen geri dönüşlere oldukça özen gösterip fikirlerimiz de bu dönüşlere yer vermemiz sayesin de müşterilerimize kendilerini özel hissettiririz. Bu şekilde istek ve arzuların üzerinde hizmet sağlamaktayız. Daima işini iyi yapan bilgi birikimi yüksek tecrübeli çalışanlarımızla restaurantımızı zirveye taşımayı amaçlamaktayız. Doyumsuz çiğ köfte ve döner tatlarını yüksek hizmet kalitemizle en uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Çiğ köfte ve dönerin en leziz halini Nisa Göktaş Döner ve Mr. Çiğköfte olarak restaurantımızda sizlere tattırmak isteriz. Kaliteli hizmeti güler yüzlü çalışanlarımızla ayağınıza getirmekteyiz. Yasal koşullar kapsamında müşterilerimizin sağlığını düşünerek hazırlık aşamasından sunum aşamasına kadar her alanda hijyen koşullarına uyarak, günlük olarak hazırlanmış ürünlerimizi her koşulda denetim altında tutarak alo paket yada gel al hizmetlerimizle güvenle tüketebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR