• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

No6 Boutique Apartments

Adres :

Ölüdeniz Mah. 186. Sokak No : 17 Hisarönü Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haydar Türker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

f1turizm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 702 32 73

Yaşamımızı sürdürdüğümüz yerde kendimize ait evlerimiz bulunurken başka bir noktaya turistik anlamda veya bir iş seyahati için seyahat ettiğimizde konaklama ihtiyacımızı karşılayabileceğimiz modern, kaliteli ve güvenilir hizmet alabileceğimiz kurumlara gereksinim duymaktayız. İşte burada oteller devreye girmektedir.

İşletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, güvenilir, modern, güler yüzlü, profesyonel ve uygun fiyatlı hizmetler neticesindealanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurumsal yapı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetlerin sizlere aktarılması adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Hotelimizde profesyonel çalışan kadromuz ile sizlere hem konaklama hem yeme içme hem de temizlik hizmeti vermekteyiz. Uygun fiyatlar ile sizlere sağlamış olduğumuz bu modern hizmetleri bizlerden gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. İletişimi ağlarımız üzerinden bizler ile iletişime geçebilir ve gerekli hizmetleri talep edip, rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR