• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

No6 Boutique Apartments

Adres :

Ölüdeniz Mah. 186. Sokak No : 17 Hisarönü Muğla » Fethiye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Haydar Türker

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

f1turizm@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (505) 702 32 73

Şehir yaşantısının ve iş stresinin insan üzerindeki olumsuz etkileri günümüz problemlerinin en sık karşılaşılanlarıdır. Bu olumsuz etkileri bir nebze de olsa üzerinizden atabilmeniz için doğa harikası Fethiye’de bulunan otelimizde sizleri ağırlamak isteriz.

Tesisimiz doğal güzellikleri, temiz havası ve muhteşem mavi suları ile ünlü Fethiye’de hizmet vermektedir. Turizm alanında deneyimli bir ekip tarafından işletilen otelimiz sizlerin huzurunu ve rahatlığını sağlamayı ilke edinmiştir. Otelimizde çalışan personelimizin tamamı turizm alanında yetişmiş uzman kişilerdir. Otelimizde bulunan odalarımız siz değerli müşterilerimizin keyifli bir konaklama deneyimi yaşamanız için gerekli tüm konfor ekipmanlarıyla donatılmıştır. İhtiyaçlarınızın karşılanması için resepsiyonumuz 24 saat sizlere hizmet vermektedir. Fethiye’de bulunan sayısız doğal güzellikleri ve antik yapıları ziyaret etmek isterseniz, resepsiyondaki görevli personelimiz sizlere danışmanlık yapmaktan keyif alacaklardır.

Yöresel Fethiye yemekleri ve geleneksel Anadolu yemeklerini bizim yorumumuzla tatmanız için restoranımızın zengin menüsünü incelmenizi tavsiye ederiz. Mutfağımızda Fethiye yöresinden gündelik temin ettiğimiz organik ürünleri kullanmaktayız. Usta aşçılarımızın sizlerin damaklarınızda unutulmaz bir şölen oluşturacağından eminiz.

Otelimiz Sağlık Bakanlığı tarafından bildirilen tüm hijyen prosedürlerine uymaktadır. Odaların temizliği günlük olarak yapılmaktadır. Ortak alanların temizliği ise gün içinde periyodik olarak yapılmaktadır. Türk toplumuna yakışır bir temizlik anlayışına sahip bir işletme olarak, hijyenik bir ortamda sağlıklı bir tatil geçirmeniz için çalışmaktayız.

Muğla turizm alanında tertemiz doğa ile iç içe huzurlu bir tatil geçirmeniz için hizmetinizdeyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR