• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nokta Döner Kahvaltı Gözleme Mantı Salonu

Adres :

Gelincik Mah. Fatih Cad. No: 52/b Sinop » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Dalkıran

E-Posta Adresi :

sinoplu57ab9@gmail.com

Bazen evlerimizde yeme içmeye vakit ayıramayabilir veya bu aktiviteyi eğlenceli bir hale getirmek için dışarıdaki mekanları tercih edebiliriz. Dışarıda öğünlerimizi pratik bir şekilde sürdürmek, sevdiklerimizle güzel vakitler geçirebilmek adına tercih ettiğimiz restoranlar; yeme içme kültürümüzde de büyük yere sahiptir. Sinop restaurant sektörü içerisinde bir restauranttan beklentilerinizin tamamını tek çatı altında karşılayabilen işletmemiz, lezzetli servisleri ile müşterilerini ağırlamaktan büyük onur duymaktadır. Özellikle aperatif ve sokak lezzetlerinin ağırlıkta olduğu restoranımız leziz ürünleri, samimi ortamı, başarılı ekibi ile büyük beğeni toplamaktadır. Müşterilerin uğrak mekânı olan işletmemiz, sektörde en sık tercih edilenlerden olup lider pozisyonda yerini almış bulunmaktadır.

İşletmemiz geniş servis menüsü ile tüm damak zevklerine hitap edebilmeyi hedeflemektedir. Döner, et, kahvaltı ürünleri, gözleme, mantı, meşrubat gibi seçenekler menümüzde yer almakta olup sizlerin taleplerine göre çeşitli hizmetler sunulabilmektedir. Sizlere sunduğumuz tüm ürünlerin hazırlanış sürecine büyük özen göstermekteyiz. Usta mutfak kadromuz tarafından daima en kaliteli ve taze malzemeler seçilmekte ve sizler için özenle pişirilmektedir. Tüm servislerimizin de sizlere özel günlük ve taze olarak hazırlandığını da belirtmek isteriz.

İşletmemiz gerekli hijyen kurallarına birebir uymakta olup dezenfektasyon ve sterilizasyon işlemleri düzenli aralıklarla sağlanmaktadır. Dolayısıyla sağlığınızdan endişe duymadan yemek yemenin keyfini sürdürebilirsiniz. Eşsiz lezzetlerin uygun fiyatlarla sunulduğu işletmemizin ayrıcalıklarından sizler de yararlanmak isterseniz, işletmemizi ziyaret edebilir ve ürünlerimizi deneyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR