• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Nur Ev Yemekleri

Adres :

Yeni Mahalle Osman Öztürk Emniyet Caddesisağlık Ocağı Karşısı No: 15/1 Piraziz/ Giresun Giresun » Piraziz

Sektör :

Yetkili Kişi :

Adem Dik

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (538) 305 55 96

Whatsapp 2:

0 (544) 681 90 52

Whatsapp 3:

0 (538) 305 55 96

Nur Ev Yemekleri olarak piraziz ev yemeği nerede yenir,piraziz ev yemeği salonu,piraziz ev yemeği siparişi,piraziz sulu yemek çeşitleri,piraziz su böreği siparişi,piraziz pancar çorbası siparişi,piraziz yemek nerede yenir,piraziz en iyi ev yemekleri lokantası,piraziz börek siparişi,piraziz çay saati ikramlıkları, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Giresun’da Ev Yemeklerisektörünün önde gelen firmalarından biri olmanın yanı sıra sektöre yön veren de bir firma olmanın ayrıcalığı sayesinde başka firmalarla iş birliği içinde hareket ederek en güncel hizmetlerden yararlanmanızı sağlıyoruz. Otomasyon süreçlerinde dünya standartlarını deneyimlemenizi sağlayacak olan firmamız ev yemeği alanında ihtiyaç duyulan tüm çalışmaları da yerine getirebilecek olan bir personel kadrosuyla hizmet veriyor. Her zaman müşterilerimizin en kolay şekilde ihtiyaçlarının karşılanması, en ileri en uygun fiyatlarla yararlanması ilkelerine dayanarak olumlu geri dönüşler almamızı da doğal hale getiriyoruz.

Fiyat seçeneklerimizde bireysel ve kurumsal müşterilerimiz için farklılık sunabilmek adına çeşitli özellikleri ile ön plana çıkan farklı ürünleri sizlere sunuyoruz. Böylece istenilen her hizmeti en verimli şekilde satın almayı mümkün kılan ürünleri siz müşterilerimizle buluşturuyoruz. İletişim adreslerimizden bizlere ulaşarak ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz tüm sorulara cevap bulabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR