• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ocakbaşı Kaburgacı Mustafa

Adres :

Sinanpaşa Mahallesi Kışla Caddesi No: 90/a Ziraat Donatım Fatih Camii Yanı Yüreğir Adana Adana » Yüreğir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kemal Güneği

E-Posta Adresi :

pompaguney@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 514 27 40

Whatsapp 2:

0 (532) 514 27 40

Yemek yemek zorunlu ihtiyaçlarımızdan olsa da bazı zamanlar bu ihtiyacımızı dışarıda karşılayarak keyif haline getirebiliriz. Ailemizle ya da dostlarımızla vakit geçirmek, birlikte eğlenmek amacıyla yemek programları yaparız. Bu durum da restaurant seçimi çok önemlidir. Hem temizlik anlayışı hem de yemek lezzeti dikkat ettiğimiz noktalar arasındadır. Güvenilir ve fiyatlarıyla cep yakmayacak bir mekan olması bizim için oldukça önemlidir.

Adana restaurant sektöründe hizmet vermekte olan restaurantımız lezzeti ile dillere destan durumdadır. Geniş içerikli menümüz ve güleryüzlü personelimiz ile sizi ve bütün sevdiklerinizi her zaman ağırlamaya hazırız. Mutfak temizliğine fazlasıyla özen gösteren restaurantımız bütün personeliyle beraber titizlik ile çalışır. Personelimiz servis ve sunum olarak da oldukça dikkatlidir. Profesyonel ve saygılı çalışanlarımız ekip ruhu ile hareket eder. Her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak hareket ederiz. Son derece taze, güvenilir malzemeler ile helal kesim et kullanarak hazırladığımız menülerimiz lezzetiyle parmakları yedirten cinstendir. Usta ahçılarımız tarafından Adana’ya özgü hazırlanan kebap ve ızgara çeşitlerimiz özenli bir sunum ile servis edilir.

Dışarda yemek yemek her zaman maliyetli göründüğü için çekindiğimiz bir eylem olarak kalır ve sık tekrarlamamaya çalışırız. Fiyat listesi olarak da çok uygun olan restaurantımız her bütçeye hitap eder ve en lezzetli yemekleri size en uygun fiyata sunar. Sevdikleriniz ile beraber maliyetini düşünmeden yemek programları yapabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR