• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öğüt Emlak ( Mamak Emlak Ofisi )

Adres :

Lalahan Mahallesi Atatürk Caddesi No; 2 Ankara » Mamak

Sektör :

Yetkili Kişi :

Önder Öğütcü

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (532) 374 69 01

Öğüt Emlak ( Mamak Emlak Ofisi ) olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Yapı, konut ve arsa alımlarında bölgeyi iyi bilen bir emlakçıya danışmak her zaman yarar sağlar. İşinde iyi bir emlakçı en avantajlı ve en faydalı ilanları bulup müşterilerine sunabilir. Biz bu amaçla çıktığımız yolda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bölgemizde oldukça fazla ilana aşinayız. Hem alış hem de satış hizmeti vermekteyiz. Piyasaya göre oldukça uygun denilebilecek fiyat etiketleri kullanmaktayız. Her ebattan ve her fiyattan evin en kolay bulunabileceği emlakçılardan biriyiz. Bu nedenle bölgede bir hayli yaygın bir üne sahibiz. Bizi tercih ederek aradığınız ev ve arsayı anında bulabilirsiniz. Bu iddiamızın altında sektörde uzun yıllardır hizmet vermemizden kaynaklı tecrübe ve birikim yatmaktadır.

Ankara emlak sektörünün en çok tercih edilen firmalarının başında gelmekteyiz. Hem yapılar için hem de arsa araziler için alım satım yapmaktayız. Böylece sektörde birçok alana hâkim bir hizmet ağı oluşturmuş bulunuyoruz. Emlak ofisimizde alış ve satış işlemlerinin yanı sıra kira hizmetleri de verilmektedir. Kiralık ilamları için de bize başvurabilirsiniz.

Kat karşılığı arsa alım satımı yapmaktayız. Gayrimenkul danışmanlığımızdan faydalanarak en avantajlı ve uygun fiyatlı arsayı anında bulabilirsiniz. Birçok farklı büyüklükte ve oda sayısında evi bulabileceğiniz kadar çeşitli ilanlara sahibiz. Emlak danışmanlığı alanındaki bu hizmetlerimizi en kaliteli ve profesyonel şekilde vermeye devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR