• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Öğüt Emlak ( Mamak Emlak Ofisi )

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Önder Öğütcü

reklam logosu
  • firma fb

Öğüt Emlak ( Mamak Emlak Ofisi ) olarak sizlere birmilyonnokta.com adresinde hizmet vermekteyiz. Yapı, konut ve arsa alımlarında bölgeyi iyi bilen bir emlakçıya danışmak her zaman yarar sağlar. İşinde iyi bir emlakçı en avantajlı ve en faydalı ilanları bulup müşterilerine sunabilir. Biz bu amaçla çıktığımız yolda uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Bölgemizde oldukça fazla ilana aşinayız. Hem alış hem de satış hizmeti vermekteyiz. Piyasaya göre oldukça uygun denilebilecek fiyat etiketleri kullanmaktayız. Her ebattan ve her fiyattan evin en kolay bulunabileceği emlakçılardan biriyiz. Bu nedenle bölgede bir hayli yaygın bir üne sahibiz. Bizi tercih ederek aradığınız ev ve arsayı anında bulabilirsiniz. Bu iddiamızın altında sektörde uzun yıllardır hizmet vermemizden kaynaklı tecrübe ve birikim yatmaktadır.

Ankara emlak sektörünün en çok tercih edilen firmalarının başında gelmekteyiz. Hem yapılar için hem de arsa araziler için alım satım yapmaktayız. Böylece sektörde birçok alana hâkim bir hizmet ağı oluşturmuş bulunuyoruz. Emlak ofisimizde alış ve satış işlemlerinin yanı sıra kira hizmetleri de verilmektedir. Kiralık ilamları için de bize başvurabilirsiniz.

Kat karşılığı arsa alım satımı yapmaktayız. Gayrimenkul danışmanlığımızdan faydalanarak en avantajlı ve uygun fiyatlı arsayı anında bulabilirsiniz. Birçok farklı büyüklükte ve oda sayısında evi bulabileceğiniz kadar çeşitli ilanlara sahibiz. Emlak danışmanlığı alanındaki bu hizmetlerimizi en kaliteli ve profesyonel şekilde vermeye devam edeceğiz.

ankara çankaya arsa alım satım firması,ankara çankaya kat karşılığı arsa alım satımı,ankara çankaya kiralık daire fiyatları,ankara çankaya ofis kiralama hizmeti,ankara çankaya en yakın emlakçı,ankara çankaya emlak gayrimenkul danışmanlığı,ankara çankaya güvenilir emlak ofisi,ankara çankaya tarla alım satım firması,ankara çankaya daire alım satım firması,ankara çankaya 3+1 daire fiyatları,ankara çankaya 2+1 daire satışı,çankaya arsa alım satım firması,çankaya kat karşılığı arsa alım satımı,çankaya kiralık daire fiyatları,çankaya ofis kiralama hizmeti,çankaya en yakın emlakçı,çankaya emlak gayrimenkul danışmanlığı,çankaya güvenilir emlak ofisi,çankaya tarla alım satım firması,çankaya daire alım satım firması,çankaya 3+1 daire fiyatları,çankaya 2+1 daire satışı,ankara altındağ arsa alım satım firması,ankara altındağ kat karşılığı arsa alım satımı,ankara altındağ kiralık daire fiyatları,ankara altındağ ofis kiralama hizmeti,ankara altındağ en yakın emlakçı,ankara altındağ emlak gayrimenkul danışmanlığı,ankara altındağ güvenilir emlak ofisi,ankara altındağ tarla alım satım firması,ankara altındağ daire alım satım firması,ankara altındağ 3+1 daire fiyatları,ankara altındağ 2+1 daire satışı,altındağ arsa alım satım firması,altındağ kat karşılığı arsa alım satımı,altındağ kiralık daire fiyatları,altındağ ofis kiralama hizmeti,altındağ en yakın emlakçı,altındağ emlak gayrimenkul danışmanlığı,altındağ güvenilir emlak ofisi,altındağ tarla alım satım firması,altındağ daire alım satım firması,altındağ 3+1 daire fiyatları,altındağ 2+1 daire satışı,ankara elmadağ arsa alım satım firması,ankara elmadağ kat karşılığı arsa alım satımı,ankara elmadağ kiralık daire fiyatları,ankara elmadağ ofis kiralama hizmeti,ankara elmadağ en yakın emlakçı,ankara elmadağ emlak gayrimenkul danışmanlığı,ankara elmadağ güvenilir emlak ofisi,ankara elmadağ tarla alım satım firması,ankara elmadağ daire alım satım firması,ankara elmadağ 3+1 daire fiyatları,ankara elmadağ 2+1 daire satışı,elmadağ arsa alım satım firması,elmadağ kat karşılığı arsa alım satımı,elmadağ kiralık daire fiyatları,elmadağ ofis kiralama hizmeti,elmadağ en yakın emlakçı,elmadağ emlak gayrimenkul danışmanlığı,elmadağ güvenilir emlak ofisi,elmadağ tarla alım satım firması,elmadağ daire alım satım firması,elmadağ 3+1 daire fiyatları,elmadağ 2+1 daire satışı,
firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR