• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Okan Hidrofor & Dalgıç Pompa Sistemleri

Adres :

Mimar Sinan Mahallesi Hüsrevpaşa Sokak No: 1 İstanbul » Silivri

Sektör :

Yetkili Kişi :

Okan Ahmet Şen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (534) 427 24 96

İstanbul’da madencilik sondaj sektöründe önemli firmalardan biri olan Okan Hidrofor & Dalgıç Pompa Sistemleri birmilyonnokta.comsitesinin üyelerinden biridir. Su, insan hayatında var olan en önemli unsurlardan biridir. Bu kapsamda da suyun alanına birçok konu girmektedir. Suyun kullanılması ve korunması bağlamında pompa sistemleri ön plana çıkmaktadır. Bu çerçevede ise güvenli ve kaliteli hizmet veren firmalar, müşteriler tarafından tercih edilmektedir.

İstanbul’da faaliyet gösteren Okan Hidrofor & Dalgıç Pompa Sistemleri isimli firmamız, müşterilere en iyi hizmeti vermek için çaba göstermektedir. Müşterilerin beklentilerini en üst seviyede karşılamaya yönelik olarak müşteri temelli politikalar yürüten firmamız sektörde en kaliteli ürünleri sunmak için gayret etmektedir. Misyonumuz, kısa zamanda en iyi hizmeti müşterilerimizle buluşturmaktır. Bunun için tüm ekibimizle büyük özen ve gayretle çalışmaya devam ediyoruz. Firmamızda satışa sunduğumuz ürünler arasında hidrofor pompa sistemleri, dalgıç pompa, hidrofor yedek parça, derin kuyu pompası, drenaj pompası ve havuz pompası bulunmaktadır. Kaliteli ürünlerimizi uzman ve deneyimli personellerimiz aracılığıyla sizlere ulaştırmaktan memnuniyet duyuyoruz.

İstanbul madencilik sondaj sektöründe hizmet veren firmamız, müşterilere en iyi hizmet verebilmek için alanında yoğun çalışmalarına devam etmektedir. Satışa sunduğumuz ürünlerin kalitesi, güvenliği ve performansının müşterilerimiz tarafından yaygın biçimde kabul görmesi çalışmalarımızın tüm hızıyla devam etmesine neden olmaktadır. Tüm ekibimizle birlikte müşterilerimize en iyi ürünleri sunabilmek için alandaki gelişim ve yenilikleri takip ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR