• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Önen Cafe

Adres :

Sahil Mahallesi Süleyman Sakallı Caddesi No: 65 Küçükkuyu Çanakkale » Ayvacık

Sektör :

Yetkili Kişi :

Dinçer Önen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

onencafedeniz17@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (535) 223 45 07

Çanakkale’de kurulduğu günden itibaren müşterilerine nezih bir ortamda güler yüzle kaliteli bir hizmet sunmayı düstur edinen Önen Cafe, birmilyonnokta.com üyesidir. Sizlere deniz kenarında bulunan işletmemizde aileniz ve arkadaşlarınızla birlikte mükemmel dakikalar geçirebileceğiniz bir ortamda hizmet sunuyoruz.

Amacımız, Çanakkale restoran sektöründe hızla ve sağlam adımlarla büyüyerek diğer işletmelere örnek olmaktır. Bu hedefi gerçekleştirmek için müşterilerimize hizmeti en iyi şekilde sunmayı prensip edindik. Sizlere sunduğumuz hizmetin her geçen gün daha ileri bir seviyede olması için çabalıyoruz.

Özel günlerinizde deneyimli çalışanlarımızla maksimum kapasitede hizmet anlayışımızla siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz, Türk mutfağının dünyaca ünlü lezzetleri yılların verdiği birikime sahip aşçılarımız tarafından ustalıkla hazırlanarak misafirlerinize sunulmaktadır. Geniş bir konsepte sahip olan menümüzle birçok seçkin lezzeti sizlere sunuyoruz. Ayrıca büfemizden restoran ürünlerimiz dışındaki ihtiyaç duyacağınız ürünleri temin edebilirsiniz.

Müşterilerimizin beğenisi bizim için çok önemlidir. Yüzde yüz müşteri beğenisi sunuyoruz. Ürünlerimiz temiz bir ortamda yeterli bilgiye sahip çalışanlarımız tarafından ustalıkla hazırlanmaktadır. Temizlik ve hijyen işletmemizin ana kuralıdır. Ürünlerimiz sterilize edilmiş bir ortamda hazırlanarak müşterilerimize sunulmaktadır. Ürettiğimiz lezzetlerde herhangi bir katkı maddesi bulunmamaktadır.

Müşterilerimizin isteklerini doğru anlayarak onların aradığı hizmete kavuşmalarını sağlıyoruz. Ayvacık’ın eşsiz deniz manzarası bakan işletmemizde kaliteli ve lezzetli ürünleri profesyonel ekimizce sizlere sunmak için sizleri değerli müşterilerimizi mekanımıza davet ediyoruz. Bu eşsiz manzaranın karşısında dilediğiniz lezzeti bizimle deneyimleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR