• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Osmanlı Pizza

Adres :

Değirmenaltı Mah. Adnan Karaevli Sokak No: 8/a Tekirdağ » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Murat Köse

E-Posta Adresi :

murat_kose_59@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (542) 365 54 59

Tüm dünyanın damak tadında ayrı bir yer edinmiş pizza ve çeşitlerinin en lezzetli hâlini bulabileceğiniz Osmanlı Pizza olarak sadece karnınızı doyurmanız için değil aynı zamanda keyifli bir pizzayı deneyimlemeniz için ürünlerimizi sizin beğeninize sunuyoruz. Kökeni İtalya’da olsa da dünyanın her köşesinde üretilen ve tüketilen bu yiyeceğin en özgün hallerini uygun fiyat ve ustalığın yaşatacağı memnuniyetle birlikte denemeniz için Tekirdağ Merkez’deki restoranımızda sizleri bekliyoruz.

Tekirdağ fast food sektöründe kendine belirli bir yer belirlemiş olan işletmemiz, kendimizi geliştirme üzerine oluşturduğumuz vizyonla her geçen gün hem kendimizi hem de içinde bulunduğumuz sektörü bir adım ileriye taşıyoruz. Kurulduğumuz günden beri önceliklerimiz hep müşteri memnuniyeti, yenilikçi fikirler, güvenilirlik ve kaliteli hizmet oldu. Alanında uzman kadromuzla da bu kaliteli hizmeti koruyoruz ve size güzel bir yemeğin garantisini veriyoruz.

Size verebileceğimiz bir başka garanti de kullandığımız malzemelerin kalitesidir. Kullandığımız her ürün sofranıza gelmeden önce ekibimizin elinden geçmektedir. Kullandığımız taze ve organik malzemeler ile hazırladığımız pizzalarımız, aslında hiçbir şeyden taviz vermediğimizin kanıtıdır. Müşterilerimizin sağlığı bizim için çok önemlidir, bunun için de temiz bir mutfak ve temiz malzemeler olmazsa olmazdır; steril mutfağımızda en taze ve organik gıdaları kullanıyoruz.

Pizzanın yanında göreceli olarak geniş bir menümüz de bulunmaktadır: patso, sandviç, hamburger, dürüm pizza… Süleymanpaşa’da bulabileceğiniz restoranımızda bu lezzetleri tadabileceğiniz gibi aynı zamanda paket servis hizmetimizle bir telefonla evinizin rahatında da lezzetlerimizi tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR