• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Oto Babacan Boyasız Göçük Düzeltme

Adres :

Karapınar Mahallesi 1143 Sokak No: 9 Altınordu / Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Babacan Kaçar - Fahrettin Kaçar

E-Posta Adresi :

babacanlaelif2009@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 427 75 52

Whatsapp 2:

0 (538) 427 75 52

Whatsapp 3:

0 (536) 206 69 72

Ordu ili içerisinde kurulmuş olan firmamız oto servis ve tamirhane sektörü içerisinde pek çok yeniliği ve hizmeti sizlere sunmaktadır. Firmamız tarafından bakım ve onarımı yapılan işlemler arasında boyasız göçük düzeltme, oto kaporta tamiri, oto göçük servisi, otomobil boya servisi, pasta cila uygulamaları, araç far temizliği, boya alanında usta hizmeti vb. alanlarda hizmetler sizlere sunulur.

Ordu oto servis ve tamirhane sektörü içerisinde ilk kurulduğumuz günden itibaren kaliteyi ve güvenilir olmayı ön planda tuttuk. Bu nedenle işinin ehli ve bu alanlarda deneyime sahip olan ustalarımız ile sizlere kaliteli hizmet sunarken, güvenilir hizmeti de bir arada sunmuş olduk. Aynı zamanda müşteri dostu olarak en uygun fiyatlı hizmetleri de.

Oto göçük düzeltme, boya, astar, cila, pasta gibi işlemler otomotiv sektörü içerisinde incelik gerektiren işlemlerdir. Motor tamiri vb. hizmetlerde yedek parçalara ihtiyaç duyulurken göçük düzeltme vb. işlemlerde el becerisine ve ince detaylara ihtiyaç duyulur. Firma olarak da bu işin gerektirdiği ekip ve ekipmana sahip olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Önceliğimiz alanımızda başarılı olmak ve sizlere adımızdan kalitemiz ile söz ettirmektir. Firmamızın sahip olduğu ARGE ekipleri sayesinde bu alanda yapılan gelişmeleri yakından takip ediyor ve hemen sistemlerimiz içerisine dâhil ederek sizlere modern ve yüksek teknolojili hizmeti hemen sunabiliyoruz. Firma olarak farkımız işimize verdiğimiz önem ve detaylara kadar dikkat eden ekiplerimiz olmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR