• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz-et Mersin Tantuni & Hatay Künefesi

Adres :

Emniyet Tepe Kazım Karabekir Cad. No: 25 Eyüp/istanbul (bilgi Üniversite Karşısı) İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altunöz

E-Posta Adresi :

m.altun31@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (506) 782 94 43

Ülkemiz birçok farklı lezzetine ev sahipliği yapar. Doğusundan batısına kadar her bölgede farklı lezzet çeşitleri bulunur. Özellikle de medeniyetlerin kaynaşma noktası olan Hatay, Mersin ve Adana da bu lezzetlerin sayısı giderek artar. Hatay’ın yöresel yemeklerinden olan tantuni herkesin severek tükettiği bir besindir. İçerisine eklenen özel soslarla adeta bir lezzet cümbüşüdür. Eğer İstanbul Eyüp ilçesinde lezzetli bir tantunici arıyorsanız bizi ziyaret edebilirsiniz.

İşletmemiz tantuni ve künefenin muhteşem lezzetini sizlere sunar. Tavuk ya da et tantuniyi lavaş ya da ekmek arasındaki seçenekleriyle sizlere ulaştırıyoruz. İster salonumuzda yemek yiyebilirsiniz. İsterseniz sipariş verebilirsiniz. Siparişler belirlenen zamanda sizlere ulaştırılır. Salonumuz müşteri memnuniyetine önem verdiğinden hazırlanan siparişlere büyük önem gösterilir. Yanında ikramlarımız da mevcuttur.

İstanbul tantuni ve künefe konusunda güvenilir ve lezzetli bir yer arıyorsanız doğru yere geldiniz. Salonumuz her zaman aynı lezzet ve kaliteyle sektör de hizmet vermeyi sürdürüyor. Müşterilerimize her zaman en iyisini sunmayı hedef edinen yapımız sayesinde sizlerden tam not almayı başarıyoruz. İşletmemiz müşteri memnuniyetine büyük önem verir. Salonumuzda kullanılan malzemeler birinci sınıf kalitedir. Mutfakta temiz ve hijyenik şekilde hazırlanarak masanıza ulaştırılır. Ekibimiz profesyoneldir. Siparişlerinizi kısa süre de sizlere sunar. Güler yüzlü hizmetimiz, kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyat seçeneklerimiz ve profesyonel ekibimizle daima hizmetinizdeyiz. Böylece tantuni ve künefenin en lezzetini bizim aracılığımızla tadabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR