• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Etsa Lahmacun İnegöl Köfte

Adres :

Barış Mah. Eğitim Vadisi Bulvarı Vira İstanbul Evleri Girişi No : 31 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Onur Okay

E-Posta Adresi :

onur.okay42@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 356 28 28

İstanbul restoran sektöründe hizmet vermek üzere yola çıkan firmamız; bölgemizin en meşhur lahmacun, pide, ızgara ve köfte salonudur. Salonumuzda kendimize özgün ve özel menülerimiz ile siz değerli müşterilerimizin beklentilerine cevap vermeye çalışıyoruz. Restoran olarak birinci önceliğimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdır. Bu anlayışımız ekseninde bol malzemeli lahmacun ve pide çeşitlerimiz, ızgara köfte, mevsim salatasından oluşan menü seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimize günün üç öğününde de hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz.

Restoran olarak amacımız zengin menü çeşitliliğimiz ile aileniz ve sevdikleriniz ile uğrak mekanlarınızdan biri olmaktır. Bunun için gerek mutfak personelimiz gerek servis personelimiz siz değerli müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kusursuz bir şekilde karşılamaktadır. Hedefimiz siz değerli misafirlerimizi evinizin sıcaklığında ve rahatında hissettirebilmektir. Dolayısıyla, restoran olarak sadece servis hizmetimizdeki kalitemiz ile değil aynı zamanda fiyatlarımız ile de daima müşterilerimizin yanındayız.

Restoran olarak sektöre adım attığımız ilk günün heyecanı ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Salonumuzda tüm menü seçeneklerimiz hazırlanmasından pişirilmesine ve sunumuna kadar her detayında hijyen kurallarına en azami ölçüde dikkat edilerek hazırlanmaktadır. Önceliğimiz daima insan sağlığıdır. Dolayısıyla mamullerimizin hiç birinde inan sağlığına zararlı katkı maddesi yoktur.

Restoran olarak amacımız müşteri memnuniyetimizi ve bölgemizdeki liderliğimizi devam ettirerek devamlılığımızı sürdürmektir. Bu amacımız doğrultusunda çizgimizden kaymadan, mutfak kalitemizden asla ödün vermeden geleceğe emin adımlar ile ilerlemekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR