• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Öz Kasap ve Kebap Salonu

Adres :

Pazar Mahallesi Çarşı İçi Cumhuriyet Meydanı No: 21 Şaphane / Kütahya Kütahya » Şaphane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Serkan Özturan

E-Posta Adresi :

kurtlar_551@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 457 57 44

Whatsapp 2:

0 (533) 457 57 44

Whatsapp 3:

0 (536) 643 99 50

Geleneklerimizden gelen bir kültür olan kebap kültürü toplumumuz tarafından oldukça tercih edilen bir yemek türüdür. Gıda sektöründe yapılan bazı kandırmacalar ile kar amacı güden kurumlar insan sağlığı ile oynamaktadır. Bu yüzden bu lezzeti kaliteli, güvenilir ve taze malzemelerle yapan bir kurumdan yemek büyük önem arz etmektedir. Ayrıca et tüketilmesi gereken vücudumuz için gerekli bir besindir. Öz Kasap ve Kebap Salonu olarak bizlerde sizlere bu alanda hizmet vermekteyiz.

Öz Kasap ve Kebap Salonu Kütahya ilinin Şaphane ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Vermiş olduğu kaliteli, güvenilir, lezzetli ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları nedeni ile Kütahya restaurant sektöründe halk tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve daha da yukarılara çıkarılması için gerekli yenilikler, çalışmalar yapılmaktadır.

İşletmemizde verdiğimiz hizmetlerimiz güvenilir olup, gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Güvenilir üreticilerden aldığımız canlı hayvanlarımızı kendimiz helal kesim olarak kesmekte kasap reyonumuzda satışa sunmaktayız. Ayrıca işletmemizde ızgara, kebap şeklinde pişmiş et tüketmek isteyen müşterilerimize de bu hizmeti sağlamaktayız. Kedin pişir kendin ye şeklinde hizmetimizde mevcuttur.

Eğer sizlerde kaliteli, lezzetli, güvenilir bir kurumdan et tüketmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Öz Kasap ve Kebap Salonu iletişim adreslerimizden bizlerle iletişime geçebilir ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi, uygun fiyatlandırmalarımızı öğrenebilirsiniz. Sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR