• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özcan Egzoz

Adres :

Karapınar Mah 1140 Sokak 6.blok No: 12 Ordu Ordu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ümit Özcan

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 279 91 97

Whatsapp 2:

0 (535) 279 91 97

Özcan Egzoz olarak Ordu Merkez’de hizmet veren firmamız, yılların deneyimi ve profesyonelliğini müşterileriyle buluşturuyor. Geniş ürün yelpazemizle sektörde meydana gelen gelişmeleri yakından takip ediyor en yeni uygulama ve ekipmanları müşterilerimizle buluşturuyoruz. Ordu oto servis ve tamirhane alanında bölgenin lideri olarak müşterilerimizi layık oldukları ayrıcalıklarla tanıştırıyoruz.

Firma olarak kurulduğumuz günden bu yana önceliklerimizden taviz vermeden yolumuza devam ediyoruz. Bu kapsamda her şeyden önce müşterilerimizin beklentilerini ve ihtiyaçlarını en iyi biçimde karşılamaya gayret gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti hep %100 oranında tutarak beklentilerin çok daha üzerinde neticeler ortaya koyuyoruz. Uygulamalarımızla can ve mal güvenliğini sağlamayı, araçların kullanım ömrünü ve performansını arttırmayı hedefliyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sürekli yeni ürünler ve yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Tüm alanlarda en yeniyi tercih eden firmamız günün gereklerine göre kendisini dönüştürmekte, hep güncel kalmayı başararak müşterilerinin bütün ihtiyaçlarını eksiksiz karşılayabilmektedir. Her birisi alanında yetişmiş, eğitimli ve dinamik kadromuz özveriyle çalışmalarını devam ettirmekte ve gelişimi sürekli kılmaktadır. Sektördeki gelişmeleri çok yakından takip eden personellerimiz dünya standartlarında uygulamaları müşterilerimizle buluşturmaktadır.

Kaliteli uygulamalarımız yakıt tasarrufu sağladığı gibi araçlardan alınacak verimi daha yukarıya taşımaktadır. Oto servis ve tamirhane, makinayla egzoz temizleme, konvektör tıkanıklığı açma, egzoz bakım onarım, varex kumandalı egzoz satışı, partikül temizliği, muayene öncesi bakım ve daha onlarca farklı hizmeti firmamız bünyesinde tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR