• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özduman Besicilik ( Keçiören Kurbanlık Satış Firması )

Adres :

Karakaya Mahallesi Belediye Meydanı No: 1/26 Bağlam Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasin Duman / İsa Duman

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (536) 693 25 10

Whatsapp 2:

0 (534) 607 95 83

Ankara hayvancılık sektöründe profesyonel bir şekilde uzun yıllar boyunca faaliyet gösteren firmamız Özduman Besicilik birmilyonnokta.com sitesinde hizmet veren başarılı isimler arasında yer almaktadır.

Sizler için kurbanlık alım satımı, adaklık hayvan satışı, kurban kesimi ve et satışı gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. En kaliteli yemler ile hayvanlarımızı besliyoruz. Düzenli şekilde sağlık kontrollerini yaptırarak herhangi bir sorun yaşanmaması için gerekli olan tüm tedbirleri alıyoruz.

Hayvanlarımızın hijyenine de önem gösteriyoruz. Hayvan satışlarımızın yanında alım işlemleri de yapıyoruz. Elinizdeki dana, düve, inek, koç, koyun ve keçi gibi hayvanları ederinden alarak sizleri memnun ediyoruz.

Dilerseniz et kesim hizmeti de veriyoruz. Satın almış olduğunuz hayvanı ücretsiz ve temiz bir şekilde keserek hazır hale getiriyoruz. Hizmetlerimizin her zaman arkasında duruyoruz. Eğer bir sorun yaşarsanız sorunu en kısa süre içerisinde hallederek mağdur kalmanızı engelliyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak ve avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için telefon numaralarımızdan bizi arayabilir, e-posta adresimize mesaj atabilir ya da WhatsApp hattımıza mesaj atabilirsiniz. Kısa süre içinde size dönüş yaparak yardımcı oluyoruz.

Dilerseniz çiftliğimizi ziyaret ederek de hayvanlarımızı yakından görebilir ve yüz yüze görüşme sağlayabilirsiniz. Kişi sayısına ve bütçenize göre uygun hayvanlar sunuyoruz. Güvenilir bir şekilde hizmet vererek her zaman %100 memnun bir şekilde ayrılmanızı sağlıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR