• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Çakırlar Sağlık Kabini

Adres :

Turgut Özal Mahallesi 2206 Sokak No: 1 H Batıkent Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

cakirlarsaglikkabini@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 637 67 13

Whatsapp 2:

0 (553) 187 60 45
Sağlığınızla ilgili yaşadığınız herhangi bir sorun karşısında vaktinizi değerlendirmek ve kısa sürede sağlık personelinden yardım almak için Özel Çakırlar Sağlık Kabini’ni tercih edebilirsiniz. Özel Çakırlar Sağlık Kabini,Ankara Batıkent sağlık sektörünün önde gelen ismi olarak hizmetinizdedir. Kabinde görevli sağlık personelimiz alanında en iyilerinden oluşmaktadır. Vatandaşın sağlığını ön planda tutan, işini özenle ve dikkatle yapan ekibimizle sizlere sağlık hizmeti veriyoruz. Tam donanımlı sağlık kabinimizde ihtiyacınız olan sağlık hizmetini sizlere sunuyoruz. Alanında başarılı ekibimiz gerekli çalışmaları kısa sürede tamamlıyor ve sağlığınızı kontrol altında tutuyor.
Eğer Ankara Batıkent üzerindeyseniz ve hastaneye gidecek vaktiniz yoksa sağlık kabinimizi tercih edebilirsiniz. Sağlık kabinimizde sizin için gerekli işlemler uygulanır. Eğer hastaneye gitmeniz gerekiyorsa ekibimiz sizi istediğiniz hastaneye ulaştıracaktır. İğne yaptırmanız gerekiyorsa iğnenizi kabinimizde yaptırabilirsiniz. Eğer rahatsızsanız doktorumuza görünerek ilacınızı alabilir, ihtiyaç durumunda serum taktırabilirsiniz. Sağlık kabinimizde kan tahlili yapılmakta. Sağlık kontrollerinizi burada yaptırabilirsiniz. Sonda takma, dikiş, pansuman, yara bakımı, şeker ölçümü , gebe izlemi, kan testi,idrar testigibi farklı hizmetlerimiz bulunmakta.
Ekibimizin her üyesi kendini geliştirmiş, alanında başarılı, saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet veren bireylerden oluşmaktadır. Eğer sağlık kabinimize gelemiyorsanız bizimle iletişime geçerek adresinize destek isteyebilirsiniz. 7/24 aktif bir şekilde sağlık hizmeti veren personelimiz bulunduğunuz adrese gelerek evde sağlık hizmeti de vermektedir. Sağlığınızı korumak için Özel Çakırlar Sağlık Kabini ailesini güvenle tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR