• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özel Çakırlar Sağlık Kabini

Adres :

Turgut Özal Mahallesi 2206 Sokak No: 1 H Batıkent Ankara Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

cakirlarsaglikkabini@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 637 67 13

Whatsapp 2:

0 (553) 187 60 45

Hastaneye ulaşacak imkanımız olmadığı durumlarda hepimiz endişelenmeye başlarız. Fakat birçoğumuzun aklına çoğu yerde bulunan sağlık kabinleri gelmez. Bu yüzden de tedavi görebileceğimiz ya da ihtiyacımıza çözüm bulabileceğimiz tek yerin hastane olduğunu düşünürüz. Biz Ankara’da hizmet verdiğimiz sağlık kabinimiz ile bu endişelerinizi ortadan kaldırmak için günden güne daha fazla çalışıyoruz.

Sağlık kabinimizde aklınıza gelebilecek neredeyse her müdahaleyi gerçekleştirmekteyiz. İğne vurdurmaktan serum taktırmaya; kulak deldirmekten pansumana; kan testinden idrar testine; gebelik testinden gebe izlencesine kadar aklınıza gelebilecek temel sağlık müdahalelerin hizmetini vermekteyiz. Alanında uzman çalışma arkadaşlarımız ve sağlık kadromuzla her türden isteğinize cevap verebilmek adına çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren kabinimiz sizin bize ulaşamadığınız zamanlarda ise, adresinize kadar gelerek ihtiyaç duyduğunuz hizmeti sunmaktadır. Eğer siz de hastanelere ulaşamadığınız zamanlarda güvenle tercih edebileceğiniz bir sağlık kuruluşu arıyorsanız kabinimiz Ankara sağlık sektörünün ileri gelen firmalarından biri olarak hizmet vermeye hazırdır.

Güler yüzlü, alanında uzman, sorunlarınıza hızlı ve pratik şekilde çözümler üreten sağlık çalışanımız sayesinde, sağlık sektöründe tercih edilmeye devam ediyoruz. Kabinimizden aldığınız her türlü hizmeti, hastane konforunda ve güveninde alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Biz sizlere bu hizmeti hakettiğiniz biçimde ve doğru bir şekilde vermeye hazırız. Eğer siz de gönül rahatlığıyla tercih edebileceğiniz bir sağlık kuruluşu arıyorsanız, sizleri kabinimizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR