• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özen Doğa Pansiyon & Cafe Restaurant

Adres :

Karahayıt Mahallesi 140 Yayla Sokak No: 14/1 Denizli » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Özgür Özen

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 110 04 60

Whatsapp 2:

0 (532) 569 52 62

Pamukkale’nin eşsiz doğası ile baş başa bir gün geçireceğiniz, eşsiz konaklama ve tatil imkânları sunan deneyimli adresimiz Özen Doğa Pansiyon & Cafe Restaurant birmilyonnokta.com sitesinin üyelerinden birisidir. Kendimizi keşfetmek, derinliklerimizdeki sesi dinlemek, kafamızı ve vücudumuzu dinlendirerek arındırmak için özel bir tatil ihtiyacı duyarız. Tatiller iç benliğimiz yeniden canlanmasına, günlük hayatın sıkıntı ve stresinden kurtulmamıza vesile olan kaçamaklardır. Denizli restoran, konaklama ve yeme içme sektöründe faaliyet gösteren firmamız Özen Doğa Pansiyon & Cafe Restaurant olarak, sizlere eşsiz hizmetler sunmaktayız.

Artan salgın hastalık döneminde, uzun sokağa çıkma yasakları insanların tatil imkânlarını oldukça kısıtlı bir hale getirmiştir. Rahat bir şekilde tatil seçenekleri yapamayan insanlar, uzun süreler boyunca evlerde kalmaya ve dışarıya çıkmamaya mahkum olmuştur. Her alanda olduğu gibi tatil sektöründe de salgın hastalıklar kendini göstermiş, üstelik en ağır şartlarda yine bu sektörlere uygulanmıştır. Hastalıkların azalması ile yeni normal adı verilen bir sürece girilmiş ve böylelikle ağır turizm kısıtlama şartları da yerini serbestliklere bırakmıştır.

Bu serbestlik ve yeni normaller, tatil seçeneklerinin daha dikkatli seçilmesini daha az riskli alanların tercih edilmesini sağlamaktadır. Bizde Özen Doğa Pansiyon & Cafe Restaurant olarak, hijyenik tesislerimiz ve güvenli hizmetlerimizle, sizlere steril bir tatil ortamı garantisi sunuyoruz. Yüzme havuzu, piknik alanları, konaklama imkanları, termal havuz ve butik otel seçenekleri başta olmak üzere, özel bir tatil imkanı yaşayacağınız tüm hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR