• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özer Kasap Izgara Salonu

Adres :

Camikebir Mahallesi Atatürk Caddesi No: 22/f Ezine/çanakkale Çanakkale » Ezine

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cahit Kırnap

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 445 00 17

Whatsapp 2:

0 (545) 445 00 17

Whatsapp 3:

0 (546) 445 00 16

Çanakkale restaurant sektöründe kurulmuş olan firmamız bu alanda en kaliteli ve en lezzetli hizmeti sizlere sunmaktadır. Çanakkale içerisinde kaliteli yemeği nerede yiyeceğinizi düşünüyor ve mekân bulmakta zorlanıyorsanız eğer bizler en kaliteli ve en lezzetli yemeklerimiz ile mutlaka öncelikli tercihleriniz arasında yer almaktayız.

Aile restoranı olarak konforlu bir alanda hizmet vermekte olan firmamız, ferah ve rahat ortamı ile sizlere sıcak bir ortam sunar. Yemeklerimiz de lezzetli malzemelerden elde edildiği için hem onların lezzetini yaşarken, hem de kaliteli bir ortamda olmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Sizlerin memnun olması bizlerin ana gayesini oluşturduğu için bu konuda en prestijli ve en kaliteli hizmeti sizlere yaşatıyoruz. Kısa süre içerisinde siparişlerinizi hazırlıyor ve en uygun sunum teknikleri ile sizlere yeniden sunuyoruz.

Yeme içme ve eğlence sektöründe et alınacak yerler arasında ilk numarada yer alan firmamız en taze ve en lezzetli doğal etleri sizlere sunar. Katkısız ve doğal olan etlerimiz güvenilirlik bakımından gerekli olan onayları almıştır. Bu nedenle de Çanakkale içerisinde en çok tercih edilen firma olmuştur.

Ezine kasap salonu, et ve et ürünleri, dana eti satışı ve et lokantası hizmetlerimiz ile et kalitesini ve et hizmetlerinin tamamını sizlere sunmayı başarıyoruz. Et ızgara salonu olarak da ızgaranın en lezzetli halini sizlere yaşatıyoruz. Toplu organizasyonlarınız için telefon numaramızdan bizleri arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR