• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paraşüt Coffee

Adres :

Karaburun Mah. Sahil Cad. No: 90 Arnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Recep Özyurt

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gezginler_ist@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (534) 382 27 23

Whatsapp 2:

0 (533) 359 42 30

Whatsapp 3:

0 (534) 382 27 23

Whatsapp 4:

0 (533) 359 42 30

Paraşüt Coffee olarak İstanbul restaurant sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana yoğun ilgi gördük ve kısa süre içerisinde bölgemizin lider işletmesi konumuna yükseldik. Fakat bulunduğumuz yeri hiçbir şekilde yeterli görmeyerek çalışmalarımıza aynı hızla devam ediyoruz. Kalitemizi hep daha ileriye taşıyarak daha geniş kitlelere ulaşma çabasındayız. Severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işte önceliğimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip memnuniyetlerini sağlamaktır. Bunun için sürekli kendimizi yenileyerek her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içindeyiz.

İşletmemizin en değerli parçası olarak siz kıymetli müşterilerimizi görüyor, hoşnut olabilmeniz için dünya standartlarında modern uygulamalar geliştirmekten asla çekinmiyoruz. Yenilikçi, dürüst, ilkeli ve kaliteli hizmet vermeyi ilke edinerek benzersiz bir mekân konsepti sunuyoruz. Eşsiz manzara eşliğinde, huzurlu, zevkli, nezih ve hijyenik bir ortamda hoş vakit geçirmenize yardımcı oluyoruz.

Kalite standartlarımızdan taviz vermemek adına işletmemizde özellikle malzeme seçiminde taviz vermiyor, en doğal, en sağlıklı, en taze ürünleri mutfağımıza dâhil ediyoruz. Ulusal ve uluslararası alanda marka değeri kazanmış, prestij sahibi ürünleri kullanıyoruz. Ustalarımızın eşsiz tarifleriyle onlarca çeşit menümüzü hazırlamalarını ve servis görevlilerimizin benzersiz sunuş teknikleriyle servis etmelerini sağlıyoruz. Günün her saatinde zengin alternatifler sunuyor, serpme köy kahvaltısı, kebap, pizza, hamburger, ızgara, fast food çeşitleri yanında toplu yemek organizasyonlarınız, doğum günü ve benzeri partileriniz için de ev sahipliği yapıyoruz.

parasutcafe.com

parasutcoffee.com

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR