• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Paşa 33 Künefe ve Baklavaları

Adres :

Eğriçam Mah. Nevit Kodalı Cad. No: 39/a Yenişehir/mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rıdvan Cabadak

E-Posta Adresi :

cbdkrdvn@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (541) 658 21 73
Doktorların da tavsiye ettiği gibi bol bol yeşillik tüketilmelidir :)
Paşa 33 Künefe ve Baklavaları olarak, baklava sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Mersin Yenişehir pastane ve tatlı şubesi ile değerli müşterilerine kesintisiz hizmette sınır tanımayan Paşa 33 Künefe ve Baklavaları, künefe ve baklava alanında yüksek düzey kalite standartları çerçevesinde hizmet vermeye devam ediyor. Değerli müşterilerini velinimeti olarak gören Paşa 33 Künefe ve Baklavaları firmamız, müşteri arzu ve istekleri doğrultusunda hizmet vermeyi sürdürüyor. Paşa 33 Künefe ve Baklavaları işletmemiz, tatlı ve pastanecilik sektöründe önder ve rakipsiz firma olarak hizmet vermeye devam ediyor.
Paşa 33 Künefe ve Baklavaları, işletme bünyesinde pek çok farklı hizmet seçeneklerini bulundurmaktadır. Meşhur Hatay Künefesi, lokma tatlısı, çıtır baklavası, taze tulumba tatlısı ve orijinal Maraş Dondurması ile hizmette sınıra tanımayan Paşa 33 Künefe ve Baklavaları, çalışma saatleri içerisinde çok kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir.
Mersin Yenişehir içerisinde bulunan ve yüksek kaliteli hizmet vermeye özen gösteren Paşa 33 Künefe ve Baklavaları, şerbetli tatlı ve Maraş Dondurma alanında sektör lideri firma olarak çalışmalarına devam etmektedir. Geleneksel tatları ve modern lezzetleri harmanlayarak hizmette çığır açan Paşa 33 Künefe ve Baklavaları işletmemiz; toplu künefe, toplu baklava ve toplu tulumba satış işlemleri alanında da hizmetlerini sürdürmektedir. İşletme çalışma saatlerimiz içerisinde bizlere hemen ulaşabilir ve şahane lezzetli tatlılarımızın tadına bakabilirsiniz. Eğer siz de yeni lezzetlerimizi deneyimlemek istiyorsanız; Mersin Yenişehir şubemiz vasıtasıyla bizlere ulaşabilir ve üstün kalite standartlarımızın farkını yaşayabilirsiniz.
mersin baklava çeşitleri,
mersin en iyi baklavacı,
mersin meşhur baklavacı,
mersin baklava yenecek yerler,
mersin baklava siparişi,
mersin özel günler için baklava,
mersin künefe yenecek yerler,
mersin künefe siparişi,
mersin katmet tatlısı yenecek yerler,
mersin dondurma çeşitleri,
mersin midye baklava siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR