• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Paşa 33 Künefe ve Baklavaları

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Rıdvan Cabadak

reklam logosu
  • firma fb
  • firma instagram

Türk tatlı kültürünün en sevilen ve tercih edilen şerbetli tatlılarından olan baklavayı ve künefeyi yediden yetmişe hepimiz severiz. Bayramlarımızın olmazsa olmazı baklava ve künefeyi sofralarımızdan eksik etmeyiz. Cevizlisinden fıstıklısına, fındıklısına, midye baklavadan, havuç dilimi baklavaya kadar aklınıza gelebilecek her türlü baklava ve künefenin imalatını firmamız büyük bir özen ve titizlikle gerçekleştirmektedir. Alanında deneyimli ve yetenekli baklava ustalarımız sayesinde, her zaman aynı lezzette ve kalitede baklavaları sizlerle buluşturmak firmamızın en büyük hedeflerindendir.

Firmamızın en önem verdiği konuların başında ise müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak gelmektedir. Bu amaç doğrultusunda, baklavalarımızın ve künefelerimizin üretimini başından sonuna dek denetliyoruz. Her zaman en kaliteli malzemeleri kullanarak lezzetimizden ödün vermiyoruz. Bayramlardan, özel günlerinize ya da hediye etmek için özel olarak istediğiniz baklavaların siparişini seve seve alıyoruz.

Mersin gıda sektörünün başında gelen firmalardan biri olmamızı bu detaylı, titiz ve özenli çalışma stilimize bağlıyoruz. Çünkü firmamız için önemli olan üretmek değil, ürettiklerimizin siz değerli müşterilerimizi mutlu etmesidir. Müşterilerimizden aldığımız her olumlu etkileşim, bizi daha iyisini ve daha güzelini yapmak için yüreklendiriyor.

Eğer siz de, kendinizi özel hissetmek ve verdiğiniz ücretin karşılığını almak istiyorsanız mağazamızda sizlere hizmet vermekten büyük bir mutluluk duyarız. Güler yüzlü çalışma arkadaşlarımızla, geniş ürün yelpazemizle ve sizin özel isteklerinize olan bağlılığımızla en iyi hizmeti alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR