• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Perdecim Burda Dikim Evi

Adres :

İsmetpaşa Mah. Şevketbey Sk. No: 30 ( İngiliz Mezarlığı Yanı ) Merkez / Çanakkale Çanakkale » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Efe Onay

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (541) 676 52 54

Evlerimizin gelinlikleri olarak gördüğümüz perdeler büyük bir tamamlayıcıdır. Evlerinizde dikkati en çok üzerine çeken üründür aynı zamanda. Yeni bir eve taşınıldığında veya mobilyalar değiştirildiğinde perdelerin de uyumluluğu bozmaması için değişmesi gerekir.

Kolay temizlenebilir ve kaliteli kumaşlardan size özel olarak dikilen perdelerimiz, renk, desen ve dikim tekniği açısında çeşitlilik göstermektedir. Gösterdiğimiz bu çeşitlilik sektördeki başarımızın bir göstergesidir. Görsellerimizi incelediğinizde kendinizin de göreceği gibi, bugüne dek pek çok farklı modelde perdelerin dikimi bizler tarafında özenle gerçekleştirilmiştir.

Sizlerin de istekleri doğrultusunda stor perde, tül perde ve fon perdelerin dikimi, ölçülerinize göre gerçekleştirilecektir. Birbirinden farklı modellerimizden dilediğinizi seçebilir veya hayalini kurduğunuz perdeyi bize anlatarak, sizin için gerçekleştirmemize tanıklık edebilirsiniz. Bizler tarafından dikilen perdelerinizi severek kullanacağınıza eminiz.

Evlerinin perdelerini bizlere diktirerek bu sektörde tutunmamızı sağlayan müşterilerimize destekleri ve güvenleri için teşekkür ederiz. Bizler sizi memnun etmek için her gün daha da çok çalışarak sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip etmekte ve gelişimimizi sürdürmekteyiz.

İletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak fiyat bilgisi alabilir, mağazamıza gelerek ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR