• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98

Perdecim Burda Dikim Evi

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Efe Onay

  • firma instagram

Evlerimizin en önemli detayı olan perdeleri sizler için tasarlıyor ve istifadenize sunuyoruz. Firma olarak sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermeye devam ediyoruz. Sizlerin isteğine ve zevkine hitap edecek şekilde perdelerle hizmet veriyoruz. Malzeme kalitesi bakımından uzun vadede memnuniyetle kullanacağınız perdelerimiz son derece estetik görünümlere sahiptir. Firma olarak estetik ve kaliteyi bir araya getirerek sizler için perde tasarlıyoruz. Ürün çeşitliliği bakımından sizleri son derece tatmin edecek yelpazede çeşitliliğe sahibiz. Siz isteyin, biz beklentilerinizin ötesinde karşılık veriyoruz.

Firmamız kurulduğu ilk günden beri hizmet kalitesinden ödün vermeden her daim değişen ve yenilenen yüzüyle sizlerin karşısına çıkmaktadır. Hizmet verdiği sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere en yeni tasarım ve modelleri sunmaktadır. Hizmet kalitesi ve yılların deneyimi ile geniş müşteri yelpazesine sahip bir firma olarak bugün de sizlere hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti adına üzerimize düşeni en iyi şekilde yapmaya gayret göstermekteyiz. Perdeleri usta ellerde işleyerek sizlerin istifadesine sunmaktayız. Uzun vadede memnuniyetle kullanabileceğiniz nitelikte perdeler tasarlıyoruz.

Çanakkale alışveriş sektöründe işinin en iyileri arasında olmayı başarmış firma olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Firmamız; stor perde, tül perde, fon perde modelleri ile perde satışı yapmaktadır. Sizlere bu hizmetleri uygun fiyatlar ve devamlı olarak yenilediği kampanyalarla sunmaktadır. Mağazamızda istediğiniz model ve kalitede perde bulabilir ve evlerinizi sizlere sunduğumuz ayrıcalıklarla taçlandırabilirsiniz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR
Merhaba

Bayram Nedeniyle Kapayılıyız
Solido Grup Firmamız Olarak Bayram Boyunca Hizmet Veremiyoruz. İstek ve Arzularınızı [email protected] Mail Adresinden İletebilirsiniz.

Herkesin Bayramı Mübarek Olsun.
İyi Bayramlar