• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Sezgin Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Olgu Sezgin

  • firma fb

Firmamız Çanakkale enerji sektöründe kömür firmaları arasında sağlıklı ve kaliteli ürünleri ile siz değerli müşterilerimize güvenli bir şekilde ulaştırmayı hizmet edinmiştir. Ceviz kömürü, ithal kömür, fındık kömürü, sibirya kömürü satışlarımız başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi ile toptan ve perakende satışlarımızı sürdürmekteyiz. Firmamız sadece satış sürecinde değil satış sonrasında da tüketici desteği ile siz müşterilerimizin her zaman yanındadır. Her türlü kömür ihtiyacınıza anında profesyonel çözümler sunmaktadır. Dolayısıyla amacımız ister konut isterseniz sanayi tedariki için olsun kömür ihtiyacınıza en hızlı çözümleri sunmaktır.

Ürünlerimizi evlere, depolara, iş yerlerine, remi kurum ve kuruluşlara tüketici haklarına gösterdiğimiz hassasiyetimizle ulaştırmaktayız. Sektörde öncü bir firma olarak temel prensibimiz; müşteri memnuniyeti odaklı ticaret anlayışımızdır. Karşılıklı güven ve karşılıklı dürüstlük anlayışı içinde yıllardır sektörde memnun ve mutlu bir müşteri portföyü oluşturduk. Bununla birlikte yılların bize kazandırdığı ticari tecrübemizle uygun fiyatta ve uygun şartlarda müşterilerimize kaliteli ürün sunduk ve sunmaya devam ediyoruz.

Firma olarak tüm kömür ihtiyaçlarınızı verilen adrese kadar teslimatını yapıyoruz. Toptan alımlarda tüm bölgelere gönderim sağlıyoruz. Ürünlerimizin kül oranları en asgari seviyede olduğu için güvenle kullanabilirsiniz.

Misyonumuz tüm kömür ihtiyacınıza profesyonel yaklaşımla çözüm sunmak.

Vizyonumuz sektörün öncü bir firması olarak, müşterilerimizin taleplerini en hızlı bir şekilde karşılamak. Ürünlerimizi siz müşterilerimize güvenli bir şekilde ulaştırmak ve pazar payımızı arttırmak.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR