• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

2m Tuning Çanakkale

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mert Can Özdemir

Arabalarınız sizler için değerli ve önemli olan vasıtalardır. Ancak bu araçların maddi olarak yüksek değerlere sahip olması onların korunmasında daha hassas davranılmasına ve de araçların fabrika çıkışı standart bir yapıya sahip olması kullanıcılar tarafından beğenilmeme gibi durumlara yol açabilmektedir. Bu durumda araçlara daha kişisel dokunuşlar yapmak adına profesyonel desteklere gereksinim duyulabilmektedir. İşte bu süreçte profesyonel olarak modifiye ve süsleme işlemi yapan bir kuruma olarak 2M Tuning Çanakkale sizlerin hizmetinizdedir.

2M Tuning Çanakkale olarak Çanakkale ilinin merkezinde yer alan işletmemizde siz değerli müşterilerimize bu konuda gerekli olan profesyonel hizmetleri vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere vermiş olduğumuz modern, kaliteli, güvenilir, özgün, sağlam, estetik, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler neticesinde Çanakkale oto aksesuar ve modifiye alanında halkımız tarafından tercih edilen özel bir yapı konumuna gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartlarına sahip hizmetlerin verilmesi adına bizler sizlere yenilikçi ve modern yapımız ile destekler vermeye devam edeceğiz.

İşletmemizde sizlere cam filmi uygulaması, boya koruma, seramik kaplama, çizik giderme, oto elektrik, oto yıkama, araç kaplama, body kit, led xenon, ses sitemi gibi araç süsleme ve modifiye işlemleri sürecinde gerekli olan hizmetleri sizlere aktarmaktayız. Bu süreçte kaliteli ürünler, profesyonel uygulama süreci ve tasarım işlemleri ile hayalinizdeki araca kavuşmanıza destek olmaktayız. Sizlerde 2M Tuning Çanakkale olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR