• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Özgür Market

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yunus Yıldırım

Yaşamımız boyunca günde üç öğün karnımızı doyurma ihtiyacını karşılamak zorundayız. Bizler bu ihtiyacınıza yönelik tüm ürünleri sizler için bünyemizde bulunduruyoruz. Market ihtiyacınızın A’ dan Z’ ye hepsini bulabileceğiniz ürünler firmamızda mevcuttur. İstanbul/ Küçükçekmece’ de Cumhuriyet Mahallesinde bizlere rahatlıkla ulaşabileceğiniz konumdayız. Müşterilerimize kapılarımızı sonuna kadar açmaktayız.

Tedarik ettiğimiz ürünlerin çoğunu, tanıdığımız ve güvendiğimiz üreticilerden temin etmekteyiz. Bunun dışında bilindik markaları bünyemizde bulundurmaktan büyük gurur duymaktayız. Firma olarak sağlıklı, doğal ve güvenilir ürünleri sunmak, bizim çıktığımız bu yolda siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmayı gerektirmektedir. Eksiksiz ve kusursuz ürün ve hizmeti müşterilerimize ulaştırmak bizim tek hedefimizdir.

Ülkemizin dört mevsimi almasından ve zengin toprak verimliliğinden dolayı ürünleri mevsiminde ve doğal olarak üretilmesi bizler için büyük avantajdır. Bilinçli vatandaş tükettiği ürün hakkında detaylı bilgi ister. Bizler ise bilgiyi istemeden, kalite standartlarına uygun olması gereken tüm belgelerimizi sizlere sunmaktayız. Firmamız, şeffaf olmakla birlikte dürüstlük, samimiyet ve özverili çalışma şeklini benimsemiştir. İşinde oldukça hassas davranan çalışma arkadaşlarımız her zaman müşterilerimizi ürünlerimiz ve işleyişimiz hakkında bilgilendirmektedir.

Gün geçtikçe müşterilerimizin talepleri ve ihtiyaçlarını en hızlı şekilde karşılarken yenilenme ve büyümeye doğru yol alıyoruz. Market sektöründe başarılarımız gün geçtikçe artmaktadır. Bizleri tercih eden ve her zaman bizlere destek veren müşterilerimize gönülden teşekkür ederiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR