• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Duymex İşitme Cihazları Merkezi

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

Medikal ve tıbbi cihaz sektöründe faaliyet gösteren firmamız birmilyonnokta.comüyesidir. İşitme cihazları satış ve uygulama merkezi olarak, işitme kaybı yaşayan insanlara yaşamlarını kolaylaştıracak imkanları sağlıyoruz. Firmamızın en önemli hedefi hastalarımızın yaşam kalitesini arttırmak ve işitme kaybının hayat için bir sınır olmadığına inandırmaktır.

İstanbul medikal ve tıbbi cihaz sektöründe hizmet veren firmamız yüksek müşteri memnuniyeti esası ile çalışmakta ve hastalarımız ile kaliteli ve güvene dayalı bir iletişim kurmaktadır. Hastalarımıza en iyi markalarla en uygun fiyat fırsatları sağlanmaktadır. İşitme kaybı konusunda alanında uzman bir ekiple çalışmaktayız. Satış sonrası teknik servis imkanlarımız da bulunmaktadır.

Firmamızda birçok markadan birçok cihaz bulunmaktadır. Dünyanın en önemli markalarını en uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmayı amaçlıyoruz. Hem kalite hem uygun fiyat hem de çeşitliliği esas alıyoruz böylece her yaştan insana kişiye özel cihaz uygulamalarını yapabiliyoruz. Kurumumuz sadece işitme cihazı değil aynı zamanda işitme cihazları pil ve aksesuar satışı da yapmaktadır. Böylece işitme cihazı hakkındaki tüm ihtiyaçlarınızı başka bir aracıya ihtiyaç duymadan gideriyoruz. Alanında profesyonel olarak çalışan uzman kadromuz ile işitme kaybı yaşayan hastalarımıza kişiye özel en uygun cihazı temin etmek ve memnun kalmalarını sağlamak firmamız için çok önemlidir. Tüm bu hizmetlerin dışında işitme kaybı olduğunu düşünen ya da işitme kaybının seviyesi hakkında bilgi edinmek isteyen hastalarımız için ücretsiz danışmanlık ve işitme testi hizmetleri vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR