• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Kaya Ticaret

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Görkem Kaya

  • firma fb

Çanakkale enerji sektöründe uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile her zaman kaliteli bir şekilde hizmet vererek adından sık sık söz ettirmeyi başaran firmamız Kaya Ticaret birmilyonnokta.com sitesinin seçkin üyeleri arasında yer almaktadır.

Kaliteli kömürlerimiz ile evlerinizi sımsıcak hale getiriyoruz. Fiyatlarımızı her zaman uygun tutarak da sizleri çok mutlu ediyoruz. Kampanyalar yapıp avantajlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlıyoruz.

Müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarına uygun pek çok çözüm seçeneği sunarak hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmalarını sağlıyoruz. Aradıkları hizmeti bulabilmeleri için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.

Müşterilerimizin almış olduğu hizmetler hakkında yaptıkları yorum ve değerlendirmelere çok önem veriyoruz. Almış olduğumuz yorum ve değerlendirmeler neticesinde kendimizi her geçen gün daha fazla geliştirmeye çalışıyoruz. Sektörde meydana gelen yenilikleri her zaman en yakından takip ederek modern bir şekilde hizmet veriyoruz.

Enerji sektöründe sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ve uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde yararlanmak için dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden bize ulaşım sağlayabilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İsterseniz iş yerimize gelerek de kaliteli kömürlerimizi daha yakından görebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları yanıtlayarak aklınızda hiçbir soru işaretinin kalmamasını sağlıyoruz. Hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanmanız için çok çalışıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR