• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pidemix Taş Fırın Başakşehir

Adres :

Kayabaşı Mah. Evliya Çelebi Cad. Emlak Konut Evleri 1. Etap 2. Kısım B2 Blok No: 42 Kayaşehir İstanbul » Başakşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Abdullah Bozce

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (552) 801 79 79

Whatsapp 2:

0 (551) 187 65 80

Pidemix Taş Fırın Başakşehir firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. İstanbul restoran sektöründe hizmet veren firmamız Pidemix Taş Fırın Başakşehir olarak sizlere müşteri odaklı bir şekilde hizmet vermekteyiz. Sizlere sunduğumuz hizmetler çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda şekillenmektedir. Geleneksel Türk lezzetlerinin de içinde olduğu hizmet menümüz ile sizlere güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmak için çalışmaktayız. Müşteri odaklı çalışan firmamız sunduğu müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesi ile hizmet sunduğu çevrede oldukça popüler ve tanınan bir firma haline gelmiştir.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında deneyimli ve profesyonel bir şekilde çalışan iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktayız. Firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetlerde kullandığı malzemeleri insan sağlığına uygun ve güvenli malzemelerden özenle seçip kullanmaktadır. Yine sizlere ürünlerinizi hazırlayan çalışanlarımız da hijyen kurallarına katı bir şekilde uymaktadır.

Çok geniş bir hizmet yelpazesi ile çalışan firmamızın sizlere sunduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; pide, lahmacun, tırnak pide, kaşarlı pide, sucuklu pide, kıymalı pide ve karışık pide gibi daha bir sürü hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler sizlerin isteklerine göre hazırlanabilmektedir. Restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için de firmamız alo paket servisi ile istediğiniz yere hizmet vermeye devam etmektedir. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR