• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pilot Palamutbükü Cafe Restaurant

Adres :

Cumalı Mah. Palamutbükü Sok. No: 123 Muğla » Datça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gül Dündar - Erhan Çoban

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (544) 726 11 72

Whatsapp 2:

0 (506) 328 99 78

Pilot Palamutbükü Cafe Restaurant olarak birmilyonnokta.com sitesi üzerinden hizmet vermeye devam eden binlerce firmadan yalnızca biri olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Muğla restoran sektöründe çalışan Pilot Palamutbükü Cafe Restaurant olarak yıllardır tatilciler ve devamlı müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hizmet vermeye başladığımız ilk andan itibaren giderek popüler ve çalıştığı çevrede alanın önde gelenlerinsen birisi olmuştur. Bu popülerliğini de üst düzey kalitesi ve müşteri memnuniyetine verdiği önemden dolayıdır. Ancak restoranımızın başlıca hedefi sadece çalıştığı çevrede değil, tüm sektörde alanının öncül firmalarından olmaktır.

Hedeflerimiz doğrultusunda da en üst dizey hizmet kalitesini siz müşterilerimize sunmaya çalışmaktayız. Bu sebeple de alanında en iyi, gerekli eğitimi almış, deneyimli, çalışkan ve uzman insanlardan oluşan bir ekip ile birlikte çalışmaktadır. Bir diğer kırmızı çizgimiz de her zaman taze, güvenilir ve insan sağlığına en uygun ürünleri tercih etmekteyiz. Ve ürünlerin muhafaza edilmesinde de dünya standartlarında bir politika ile saklamaktayız.

Hedeflerimiz doğrultusunda sizlere karşı her zaman dürüst ve güvenilir bir şekilde hizmet sunmaktayız. Restoranımız müşteri odaklı olarak da çalıştığı için sizin istekleriniz doğrultusunda da sizlere ürünler hazırlaya bilmekteyiz. Aynı zamanda restoranımızda alkollü servisler de yapabilmekteyiz. Ve müşterilerimize en uygun fiyatlı hizmet sunmaya da çalışmaktayız. Verdiğimiz hizmetten ve tatilinizi daha da güzelleştirmek için bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için pişman olmayacağınıza eminiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR