• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pirzade Ocakbaşı

Adres :

Horozluhan Mah. Büyükşahin Cad. No: 23/b ( Novaland Avm Karşısı Konorsan Sanayi Sitesi ) Konya » Selçuklu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hasan Dönmez - Seyit Mehmet Kirman

E-Posta Adresi :

seyitkirman_42@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (506) 968 05 49

Konya restoran sektörünün piri olan firmamız; ocak başı kültürüne yeni bir soluk getirmek amacı ile sektöre adım atmıştır. Restoranımız Türk mutfağının kendine has yeme içme sektörünü kendine özgü lezzetleriyle yorumlayarak alışılmışın dışında alternatif sunmaktadır. Restoranımızın iç mekanı hem yemeğinizi keyifle yiyebileceğiniz hem de sevdikleriniz ve dostlarınız ile hoşça vakit geçirebileceğiniz nezih bir atmosfere sahiptir. Bununla birlikte restoranımızın tüm iç mekanı siz değerli müşterilerimizin konforu ve huzuru düşünülerek dünya standartlarında tasarlanmıştır.

Restoranımızda şehrimizin en meşhur ocak başı kebap ustaları siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Tüm kebap ve ızgara çeşitlerimizin hazırlanmasından pişirilmesine hatta servisine kadar her aşama gıda güvenliği standartlarına en azami ölçüde uyulmaktadır. Bununla birlikte restoranımızın çalışma personeli alanında eğitimli kimseler olup sorumluluklarının bilincindedir. Müşterilerimizin isteklerini hızlı ve kusursuz bir şekilde yerine getirmekte mahirdirler.

Restoran olarak amacımız misafirlerimize ve bizi seven müdavimlerimize en lezzetli ve en kaliteli et ve et ürünlerini sunmaktır. Bu amacımız doğrultusunda restoranımızda sunduğumuz tüm et ve et ürünlerimiz; mevsim sebzeleri ve yeşilliklerimiz güvenilir yerlerden tedarik edilmekte ve mutfağımızın hijyenik ortamında hazırlanarak siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır. Zengin menü çeşitliliğimiz, sunumlarımızdaki görselliğimiz ve tatlı olarak sunduğumuz künefe tatlımız ile Konya mutfağının kendine özgü lezzetlerini sizler ile buluşturmanın gururunu yaşıyoruz. Restoranımıza alo yemek paket hattı ile her türlü et ve et ürününün toplu ya da perakende siparişini verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR