• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pişekar Vegan Food

Adres :

Andifli Mahallesi Necipbey Caddesi No: 26/2 Antalya » Kaş

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Yumlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 252 43 45

Pişekar Vegan Food firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmektedir. Antalya restaurant sektöründe hizmet veren firmamız Pişekar Vegan Food sizlere vegan ürünler sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz. Sunduğumuz vegan ürünler sizler için özenle hazırlanmaktadır. Diğer yaşam tarzlarına göre daha sağlıklı bir hayat sunan veganlık bunun bir kısmını da yiyecek tercihi ile sağlanmaktadır. İçerisinde hayvansal hiçbir ürünün bulunamadığı yiyecekler insan sağlığı için risk oluşturmamaktadır.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlere sunduğu tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış ve profesyonel bir şekilde hizmet veren iş arkadaşlarımız ile birlikte sizlere sunmaktadır. Restoran olarak ürünlerimizde kullandığımız tüm malzemeleri de özenle seçerek sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz tüm ürünlerde hijyen kurallarına katı bir şekilde uyan çalışanlarımız sizlerin memnuniyetinin yanı sıra sağlığını da gözetmektedir.

Restoran olarak sizlere sunduğumuz başlıca hizmetler şunlardır; lahmacun, pizza, falafel dürüm, bitkisel et burger, bitkisel etli burrito, dürüm, hamburger ve yeşil salata olmak üzeri sizlere daha birçok farklı türde ürünü sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz tüm ürünler vegan olmakla beraber sizler için daha sağlıklı bir hayat sunmaktadır. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz yada bizzat restoranımıza gelebilirsiniz. Bizleri tercih ettiğiniz için pişman olmayacaksınız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR