• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Pizza Shop

Adres :

Yalı Mah. Egemenlik Cad. No: 6/a Erdek Balıkesir Balıkesir » Erdek

Sektör :

Yetkili Kişi :

-

E-Posta Adresi :

denizsahin_82@hotmail.com

Fast food sektörünün önde gelenlerinden birisi de pizzadır. İçerisinde bulunan pek çok malzemenin kusursuz uyumu sayesinde yemeden edemeyiz. Pizza sevmeyenlere pizzayı sevdirecek, sevenleri ise lezzeti ile kendisine bağlayacak bir yer Pizza Shop.

Pek çok ilde bayiliği olan ve bilinen Pasaport Pizza’nın enfes lezzetini biz sizlerle Balıkesir fast food sektöründe buluşturmaktayız. Daima yerli ve taze malzemeler kullanarak yaptığımız pizzalarımızın hamurlarını da incecik açarak sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Pizza deyip geçmemek lazım, pek çok çeşidi mevcuttur kendi içerisinde. Boyut olarak küçük, orta ve büyük boy seçeneğini de sunar bizlere hamurunun kalınlığının nasıl olması gerektiğini de. Bunların yanı sıra içerisinde kullanılan ürünlerin farklılaşması ile pizzaların isimleri de farklılaşır. Böylece pizzanızın nasıl yemek istediğinizin tüm kontrolü tamamen size ait, sizi enfes pizzalarla buluşturma görevi ise bize aittir.

Menümüzde yer alan seçeneklerimiz arasında sadece pizza da bulunmamaktadır. Hamburger seçenekleri, salata seçenekleri, içecek seçenekleri, çıtır kova, patates kızartması, nugget, çıtır tavuk, küp tavuk, dilim pizza ve soğan halkası da yer almaktadır. Pizza konusundaki iddiamızı tüm bu besinlerde de devam ettiriyoruz.

Pizza Shop olarak eşsiz lezzeti sizlere daima uygun fiyatlarla sunmaktayız. Sizlerde şubemize gelerek lezzetinden ve yapılışından emin olduğunuz ürünlerimizi gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz. Ancak gelemediğiniz zamanlarda da iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşarak paket servis hizmetimizden yararlanmanız mümkündür.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR