• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Polatlı Aktif Yaşam Kulübü

Adres :

Cumhuriyet Mah Atatürk Cad. Çınar Sok Şener İş Merkezi Kat 2 No: 9 Polatlı Ankara Ankara » Polatlı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Seval Yalabık

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

seval_yalabik@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 336 51 86

Gelişim hayat boyu sürmektedir. Bu süreç içerisinde insanların temel amacı kendini gerçekleştirmektir. Her birey bu amacı gerçekleştirebilecek güce ve potansiyele sahiptir. Gözlerinizi açtığınız her sabah bu amacı gerçekleştirmenize yönelik adımlar atmanız için bir fırsattır. Bu fırsatları değerlendirebilmeniz için gerekli program ve planları hazırlamanız, bu plan ve programlara düzenli bir şekilde uymanız gerekmektedir. Bu kendinizi gerçekleştirmeye dair atılacak en önemli adım niteliğindedir. Bu aşamada bir yaşam koçundan destek almanız sizlere kolaylık ve hedefinizi gerçekleştirme yönünde kararlılık sağlayacaktır. Yaşam koçu ile çalışmakta kararsızlık yaşamanız olağandır. Ankara danışmanlık alanında çalışmalarını yürüten firmamızın bünyesinde bulunan uzman yaşam koçlarımız ile yapacağınız görüşmeler bu kararsızlıklarınızı ortadan kaldıracaktır.

Polatlı’da sizlere hizmet veren aktif yaşam merkezimiz yeni bir yaşam tarzı oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Vücut analizi hizmetini de bünyesinde bulunduran firmamız kişiye özel beslenme programları ile kilo almanız veya vermeniz konusunda sizlere, sağlığınızı tehlikeye atmadan, hizmet vermektedir. Uzman ürün danışmanımız sayesinde hangi ürünleri ne kadar ne sıklıkla tüketmenizin sizlere yararlı olacağını öğrenebilirsiniz. Merkezimizin temin ettiği ürünler ile sağlığınızı tehlikeye atmadan vücudunuz üzerinde istediğiniz değişiklikleri mümkün mertebede gerçekleştirebilirsiniz. Temin ettiğimiz ürünler özellikle müşterilerimiz tarafından yoğun talep gören çaylarımız uygun fiyatlıdır.

Sizler de kendinizi gerçekleştirmek, benliğinize yeni bir fırsat vermek için; kaliteli ürünleri ve uzman kadrosu ile nitelikli hizmetleri uygun fiyatlara veren firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR