• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rahimoğlu Kasap ve Restaurant

Adres :

Hürriyet Mahallesi Demirköy Yolu Yenice Köyü, No: 1/a Pınarhisar Kırklareli Kırklareli » Pınarhisar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rahim Çolak

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@rahimoglukasaprestaurant.com

Whatsapp 1:

0 (539) 675 29 73

Whatsapp 2:

0 (539) 675 29 73

Rahimoğlu Kasap ve Restaurant olarak Kırklareli restaurant sektöründe kurulduğumuz günden bu yana kalitenin ve güvenin merkeziyiz. Her geçen gün artarak devam eden kalitemiz ile bir marka değeri kazanmış bulunuyoruz. Fakat bulunduğumuz noktayı kendimiz için kesinlikle yeterli görmeyerek her geçen gün daha iyiyi, daha güzeli yapmak adına çalışıyor, müşterilerimizin mekânımızda benzersiz bir hizmetle karşılaşmalarını sağlıyoruz. Sürekli kendimizi yenileyerek değişen dünya yapısına ve ihtiyaçlara çağımızın modern yöntemleriyle karşılık veriyor; bunu yaparken etik değerlerimizden, geleneksel lezzetlerimizde, insana saygıdan taviz vermiyoruz. Farklılık, kalite, güven ve hızlılık gibi çağımız insanının aradığı temel konulara gereken ilgiyi göstermeyi görev bilinci sayıyoruz.

Restoranımız, ortaya koyduğu çözümler, servisler ve lezzetlerle farklı olma çabasındadır. Bunun için her zaman kaliteli malzemeler kullanıyor, her biri dünya markası olmuş markaların ürünlerini işletmemize dâhil ediyoruz. Özellikle et ve et mamulleri konusunda kalite standartlarımızı en üst seviyede tutuyor, güvenilir kaynaklardan etlerimizi temin ederek müşterilerimizin en lezzetli, en taze, en doğal et ürünlerine ulaşmalarını sağlıyoruz. Yılların tecrübesiyle benzersiz tarifler ortaya koyan ustalarımız ve servis görevlilerimizle en güzel ağırlamayı yapıyoruz.

Verdiğimiz hizmetlerde her zaman en uygun ürünü sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve taleplerini istenilen şekilde karşılayabilmek için çalışıyor, müşterilerimizi aldıkları hizmetler hakkında bilgilendirerek şeffaflıkla çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Et lokantası, aile restaurantı olarak onlarca farklı çeşidimizi tercihe sunduğumuz gibi adaklık, kurbanlık, et ve et ürünleri satışı da yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR