• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rasim İskender Kebap

Adres :

Mehmet Mesih Özmen Mah.nadide Cad. Zeki Sokak. No: 9 Keresteciler Merter Istanbul İstanbul » Güngören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Rasim Başkutlu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@rasimiskender.com

Whatsapp 1:

0 (532) 426 98 05

Whatsapp 2:

0 (532) 426 98 05

İstanbul İskender olarak geleneksel lezzet, kalite ve uygun fiyat arayanların doğru adresi olmaya devam ediyoruz. Kullandığımız tamamen doğal olan malzemelerimizle, deneyimli ve alanında uzman ustalarımızla aradığınız lezzeti özenle bir araya getiriyoruz. Ürünlerimizin hazırlanmasında ve hazırlanma aşamasında gerekli malzemelerin bir araya getirilmesinde hijyen koşullarına son derece özen göstermekteyiz. Malzeme zincirinin tamamlanmasında ve tedarik edilmesinde uygun ve sağlıklı saklama koşulları ile markalaşmış, sertifikalı ürünlerin temininde azami gayret göstermekteyiz.

Özellikle kullandığımız et ve et mamullerinde belirli standartlardaki kaliteli ürünleri tercih ediyoruz. Müşterilerimizin siparişlerini en kısa zamanda ve en kaliteli şekilde ulaştırabilme ilkesini hiçbir zaman aksatmıyoruz. Müşteri memnuniyetinin olumlu geri dönütler sağladığının bilincinde olduğumuzdan dolayı müşteri memnuniyetini en birinci ilke olarak kabul etmekteyiz. Müşteri memnuniyeti firmamız açısından vazgeçilemez bir prensiptir. Bundan dolayı yerine getirmeye çalıştığımız hizmetlerimizde müşteri odaklı olarak hareket etmekteyiz. En uygun hizmeti, en uygun fiyatla ve en kaliteli, lezzetli ürünlerimizle müşterilerimize sunmayı hedefliyoruz.

Firmamızda toplu yemek organizasyonları, aile restorantı hizmeti, lezzetli tereyağlı İskender ve pide, kebap, çorba çeşitleri menülerimiz bulunmaktadır. Ağzının tadını bilenler için lezzetli kebabın ve İskender keyfini kaliteli lezzetle, uygun fiyatla ve içinizin rahatlığıyla tatmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul’da geleneksel ve sağlıklı lezzetin arayışında olanları Rasim İskender Kebap tatmin etmektedir. Sizler de bu lezzeti tatmak istiyorsanız bizlere iletişim adreslerimizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR