• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Regal İmren Yemek Sanayii

Adres :

Yeni Sanayi Sitesicumhuriyet Cad.no: 3(sanayii Sitesi 2. Kapı)balıkesir/karesi Balıkesir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sefattin Akbay

E-Posta Adresi :

regalimrenbalikesir@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 437 21 39

Yemek yeme ihtiyacı biyolojik canlılar olmamızdan dolayı her insanın zaruri ihtiyaçları arasında yer almaktadır. İşte bu yüzden ev, iş, seyahat gibi durumlarda dâhil olmak üzere her an yemek hizmeti alabileceğimiz kaliteli, lezzetli ve güvenilir kurumlar büyük öneme sahiptir. Bizlerde Regal İmren Yemek Sanayii olarak sizlere bu konuda uygun fiyatlı ve profesyonel düzeyde yemek hizmetleri veren bir kurum yapısına sahibiz.

Regal İmren Yemek Sanayii olarak Balıkesir ilinin merkezinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda profesyonel düzeyde hizmetler vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz günden buyana verdiğimiz kaliteli, profesyonel, lezzetli, taze, uygun fiyatlı ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Balıkesir restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu önemli noktanın korunması ve geliştirilerek daha yüksek standartlara sahip hizmetler sunulması adına bizlere sizlere gerekli olan gelişmeci destekleri sağlamaktayız.

İşletmemizde sizlere ayak paça, kelle paça, pideli paça, etli ve etsiz çorba çeşitleri, sebzeli yemekler, etli yemekler olmak üzere birçok farklı tadı sizlere günlük ve taze bir şekilde sunmaktayız. Bu lezzetleri sunmak için gerekli olan malzemeleri kaliteli, güvenilir ve taze hizmet veren kurumlardan tercih etmekteyiz. Bu sayede içimiz rahat bir şekilde sizlere hizmet ulaştırmış olmaktayız. Temiz çevre koşulları ve steril bir şekilde imal ettiğimiz bu lezzetleri, profesyonel aşçılarımız sayesinde çok lezzetli bir şekilde pişirmekteyiz. Regal İmren Yemek Sanayii olarak bizlerden hizmet taleplerinizi gönül rahatlığı ile verebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR