• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Rejon Kebap

Adres :

Kapalı Çarşı Beyazıt Yorgancılar Caddesi Lütfullah Efendi Sokak No : 4 Fatih/istanbul İstanbul » Fatih

Sektör :

Yetkili Kişi :

Durmuş Usta

E-Posta Adresi :

huzursarrafiye@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 492 24 66

İstanbul restaurant sektöründe hizmet sunan firmamız kalitesi ile adını duyuruyor. Restaurant sektörü diğer sektörlere kıyasla daha çok talep görmektedir. Birbirinden lezzetli yemeklerimiz ile firma olarak bizler de yoğun talep almaktayız. Restaurant işi firmamıza ata mesleği olarak kalmıştır, bu sebeple sektör içerisinde ki tecrübemiz tartışılmazdır. Uzun yıllardan beri sektörde yer aldığımız için yüksek deneyim sahibi olduğumuzu da belirtmeden geçmek istemiyoruz.

Firmamız hedeflerine ulaşabilmek adına çaba sarf etmektedir. Hedefimiz sektörün öncüsü olabilmektir. Adım adım hedefimize yaklaştığımızın farkındayız ve hedefimize daha hızlı ulaşmak için bazı ilkelerden yararlanıyoruz. İlkelerimizin başında hizmette kalite geliyor. Kaliteli hizmetlerimizden kesinlikle ödün vermiyoruz ve adımlarımızı bu çerçevede atıyoruz. Kaliteli hizmet ile de sınırlı kalmayarak müşteri odaklı çalışıyoruz. Müşterilerimizin beklentisini karşılamak için bütün yenilikleri başarılı şekilde gerçekleştiriyoruz. Restaurantımıza sürekli olarak yeni lezzetler getiriyoruz. Ürün çeşitliliği ile rakiplerimizi bir kez daha geride bırakıyoruz.

Restaurantımızda kullandığımız malzemeleri özenle seçiyoruz. Malzemelerimizin tamamı organik ve tazedir. Hiçbir malzememiz müşterilerimizin sağlığını tehdit etmemektedir. Firmamız için müşteri sağlığı her şeyden daha önemlidir. Lezzetli yemeklerimizin fiyatları da ilgi çekicidir. Uygun fiyatlı ve birbirinden lezzetli yemekler için en kısa sürede firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Sipariş vermek için internet sitemiz üzerinde yer alan telefon numarasından bizlere ulaşabilirsiniz. Siparişleriniz kısa süre içerisinde bulunduğunuz adrese getirilmektedir. Kalitenin bir numaralı adresi sizleri bekliyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR