• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Resume Çiğköfte Orduyeri Şubesi

Adres :

Orduyeri Mah. Kaynarca Cad. No: 38 Bartın » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fetullah Taş

E-Posta Adresi :

fetullahtas58@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 850 16 85

Whatsapp 2:

0 (530) 396 17 74

Resume Çiğköfte Orduyeri Şubesi Bartın merkezde birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisi olarak çalışmalarına devam etmektedir. Çiğköfte geçmişi asırlar öncesine uzanan bir lezzettir. Son dönemde popülaritesi artan çiğköfte ülkemizin dört bir tarafın nam sahibi olmuş, ülkemiz sınırlarını da aşarak dünyanın farklı yerlerine yayılmıştır. Fakat her yerde tadacağınız çiğköfte orijinal çiğköfte değildir. Bu yüzden yediden yetmişe herkes çiğköfteyi sevse de çoğu kişi gerçek çiğköfte lezzetinden mahrum kalmaktadır.

Bartın fast food sektörünün liderlerinden birisi olan işletmemiz bölgesinde gerçek çiğköfte lezzetini sizlerle buluşturmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet politikamız ilk günden bu yana devam etmekte, başka hiçbir yerde tadamayacağınız lezzetler her gün taptaze şekilde hazırlanmaktadır.

İşletme olarak her şeyden önce malzeme kalitesine önem veriyoruz. Ürünlerimizin daha malzeme tedarikinden itibaren süreci hassasiyetle takip ediyor, hiçbir olumsuzluğa mahal vermemek adına en sağlıklı, en lezzetli ve en kaliteli malzemeleri işlememize dahil ediyoruz. Akabinde ustalarımızın saklı tarifleriyle ürünlerimizi hazırlıyor, her güne tap taze lezzetlerle başlıyoruz.

Hijyen kurallarına azami ölçüde dikkat ediyor, ürünlerimizin muhafazasından servisine kadar her aşamada hijyenik kalmalarını sağlıyoruz. Bol ürün çeşidiyle her damak zevkine hitap edebiliyor hem gönlünüzün hem midenizin doymasını sağlıyoruz. Dürüm çiğköfte, kilo ile çiğköfte, porsiyon çiğköfte satışlarımız yanında toplu organizasyonlarınız için de çiğköfte siparişi kabul ediyoruz. Alo çiğköfte siparişi ile evlerinize, işyerlerinize lezzetlerimizi hızlıca taşıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR